טיפול באקנה

מהי אקנה?

השם "אקנה" מגיע מעיוות של המילה היוונית ÜêìÞ, "אקמה" – נקודה, או שיא החיים. אקנֶה או חטֶטֶת או חזזית מצויה, היא מחלה דלקתית כרונית של זקיקי השערות ובלוטות החלב המפרישות חומר שומני המכונה 'סבום' כתוצאה מתגובה לקויה להורמוןהטסטוסטרון. התופעה ידועה גם בשפת העם פצעי בגרות, פצעים בפנים או חצ'קונים.

העור נראה מגורה (אדום), רגיש, פצעים אדומים ו/או מוגלתיים. לעיתים העור יבש ומתוח ולעיתים עם קשקשי עור.

מה אנחנו נעשה בשבילכם? – טיפול באקנה בגבעתיים

אנחנו מאבחנים את מצבו החיצוני והפנימי של העור בעזרת השאלון הרפואי והאבחון התת עורי המתבצע ע"י מכשיר ממוחשב, המראה לדרמה תרפסטיות שלנו, את המצב של השכבות העמוקות של העור. האבחון עפ"י הרפואה הסינית ו"שיטת אילנית כהן" מאפשרת לנו לראות בעיות פנימיות ולדייק באבחון ובסוג הטיפול המומלץ להשגת תוצאות מיטביות. בסניף המרכזי בגבעתיים תוכלו לקבל שירות עבור טיפול באקנה בתל אביב, או טיפול באקנה ברמת גן, כל שצריך לעשות הוא להתקשר אלינו או למלא את פרטיכם כאן באתר (לחצו כאן למילוי הפרטים).

הטיפולים שאנו מתאימים ללקוחות שלנו משלבים אחד או יותר מהטיפולים הבאים:

  • קרן אור (פוטו ריג'ובינשיון) – לקרן אור יש יכולת לחסל את החיידק הגורם לאקנה (P-אקנה) ללא תופעות לוואי.
  • טיפול החדרת לחות (הידרה דרמי) – יובש בעור גורם לבלוטות החלב (בלוטות סבום) להפריש יותר שומן כדי לסכך את העור, דבר העלול לגרום להחמרה של האקנה. לכן, אקנה על עור מיובש דורש החדרת לחות לשכבות העמוקות של העור.

אנו נוטים להאמין שעור שמן או עור אקנטי, צריך לייבש. המיתוס אינו נכון!

מוריה חלימוב, 29 מתל אביב, מטופלת אצל אילנית כהן שנתיים.

טיפולי אקנה וצלקות.

מוריה מספרת על החוויה במרכז:

מעוניינת גם את?

התקשרו אלינו לטל': 072-3954752 או לחצי כאן, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

שימוש בסבונים מייבשים עלול להחמיר את האקנה ועל כן עלינו לאזן את רמת הלחות בעור. כמו כן, יש סבונים, המורידים את רמת החומציות של העור וגורמים להתרבות חיידקים. לכן, חלק חשוב בטיפול הוא התאמה מדוייקת של סבון הפנים וקרם הלחות שלנו.

מידע נוסף אודות: