שיטת אילנית כהן

במרכז לטיפולי פנים וגוף, אילנית כהן, עובדים ע"פ שיטה כרונולוגית כוללת ומקיפה המתחילה עם הגעתו של המטופל/ת למרכז.

השיטה משלבת כמה כלים כגון:
שאלון רפואי, בדיקות דם, שימוש בידע נרחב אודות התורה והרפואה הסינית ושימוש במכשיר טכנולוגי מתקדם המציג את השכבות הפנימיות שלנו.

בשלב הראשון, מייד עם הגעתך למרכז, נבקשך למלא פרטים מלאים לשאלון רפואי קצר. מהשאלון נלמד על פעילות המערכת ההורמונאלית על הרגלי התזונה ועל היסטוריה רפואית באם ישנה כזו, המשפיע על עורך.

לשאלון הרפואי, נוסיף את המידע העולה מבדיקת דם עדכנית במידת הצורך. כמו כן, נלמד על המוצרים הקוסמטיים בהם נהגת להשתמש, עד כה.

במרכז שלנו אנו נעזרים באבחון במכשיר הנקרא Skin scope F102. המכשיר מציג לדרמה תרפיסטיות שלנו, את המצב של השכבות העמוקות של העור.
באמצעות המכשיר ניתן לראות לדוגמה, פיגמנטציה תת עורית עוד לפני שהיא באה לידי ביטוי על פני העור. אבחון מסוג זה, מאפשר לנו לתת טיפול מונע.

הטיפולים במרכז באים במטרה לטפח ולטפל בעור הפנים ולמנוע בעיות בעתיד, טיפולים מונעים.

השאלון הרפואי נועד כדי לקבל מידע על מצבו הפנימי של הגוף, שיש לו משקל לא קטן להצלחת הטיפול. לדוגמא, אם המערכת ההורמונאלית לא יציבה (גיל התבגרות, גיל הבלות), זו יכול להיות סיבה למצב הדלקתי בעור. גם תזונה לקויה יכולה לגרום להחמרה של האקנה.

האבחון התת עורי הוא אבחון המתבצע ע"י מכשיר ממוחשב, המראה לדרמה תרפסטיות שלנו, את המצב של השכבות העמוקות של העור. לדוגמא, ניתן לראות במכשיר פיגמנטציה תת עורית לפני שהיא באה לידי ביטוי על פני העור ומאפשרת לנו לתת טיפול מונע לפני התפרצותה.
האבחון עפ"י הרפואה הסינית מאפשר לנו לראות בעיות פנימיות כגון חוסר נוזלים בשכבות הפנימיות של העור, רמת שומנים בדם וע"י כך לדייק באבחון ובסוג הטיפול המומלץ להשגת תוצאות מיטביות.

השיטה של אילנית מותאמת במיוחד לבני נוער, אנו שמים דגש על דיסקרטיות ורגישות הנושא בגילאים אלו, תוך השילוב הטכניקות המתקדמות ביותר. זו הסיבה שהשיטה מוכיחה את יעילותה בכל פעם מחדש.