5 טיפים לטיפוח עור הפנים

כולנו מעוניינות במראה עור פנים יפה. נשים רבות מוכנות לשלם לא מעט על מנת ליהנות ממראה עור פנים יפה ולהתהלך ברחוב כמו דוגמניות. על מנת לשמור על עור הפנים קיימת חשיבות רבה להקפיד על פרטים קטנים וגדולים כאחד ההופכים את עור הפנים למושלם אשר אין צורך בשימוש במייק אפ רב על מנת להסוות את המראה האמיתי. בכתבה הבאה בחרנו להביא עבורכן טיפים לשמירה על עור הפנים במטרה ליהנות ממראה יפה לאורך זמן רב.

 

לעשות שימוש בקרמים מתאימים

בשנים האחרונות ניתן לראות את התפתחות תעשיית היופי, דבר הבא לידי ביטוי בשפע של קרמים. אם הזכרנו את המראה המעושן המקנה יופי רב ועניין, הרי בסיומו של הערב ראוי לטפל בעור בצורה הטובה ביותר.
עם זאת, ההמלצה היא לעשות שימוש בקרמים המתאימים למראה העור שלנו ולא לבחור בקרמים שאינם מתאימים למראה העור. על מנת לבחור את הקרמים המתאימים ביותר ניתן להסתייע בשירותיה של קוסמטיקאית מקצועית אשר תבצע אבחון של עור הפנים ובהתאם לכך תבחר את הקרמים המתאימים לשימוש. כך לדוגמא שימוש בקרם המיועד לעור יבש אינו מתאים לבעלות עור שמן.

 

לנקות את עור הפנים טרם השינה

אחד הטרנדים הפופלריים ביותר בתחום היופי הוא איפור ערב מעושן המקנה מראה מעושן וייחודי לעור הפנים. אין ספק כי כניסה לאירוע במראה הזה תמשוך לא מעט תשומת לב ועניין ותגרום לכל הסובבים לתהות כיצד ניתן לקבל את המראה המיוחד. עם זאת כאשר חוזרים הביתה לאחר האירוע, חשוב מאד לא להמשיך להתהלך עם האיפור על הפנים אלא להסירו על מנת לא לסבול מתופעות כמו הפרשת שומן בעור או זיעה. יש להניח כי אף אחת לא מעוניינת לסבול מהתופעות הנ"ל ולכן יש לדאוג לניקיון יסודי של עור הפנים.

 

בחירת אשת מקצוע מקצועית

בחירת אשת מקצוע צריכה להתבסס על ניסיון רב- ככל שהקוסמטיקאית תהיה בעלת ניסיון רב יותר, כך יהיה ניתן להתאים את הקרמים הטובים ביותר ולראות את התוצאות בהקדם האפשרי. ללא תשאול של היסטוריה רפואית לא יהיה ניתן להתאים את הקרמים והחומרים המתאימים ביותר. אצלנו במרכז "אילנית כהן" תוכלי למצוא את המטפלות המצעויות ביותר שכולן עברו הסמכות והדרכות מקצועיות וכולן בעלות תעודת הסמכה מקצועית.

 

הקפדה על שעות שינה

טיפ נוסף ולא פחות חשוב אשר מסייע רבות לטיפוח מראה העור הוא הקפדה על שעות שינה. אין ספק כי 8 שעות שינה ביום יסייעו לקבלת מראה עור פנים יפה. בשעת השינה העור משנה מצב- הוא עובר ממצב של הגנה למצב תיקון באמצעות רענון של תאי העור. יש להדגיש כי לילה ללא שינה עשוי לתת את אותותיו באמצעות עיגולים שחורים סביב העיניים ועד ריבוי פצעונים בעור ועוד סימפטומים אחרים העשויים לבוא לידי ביטוי.

 

טיפ קטן אחרון

בנוסף לכל הטיפים שציינו, על מנת ליהנות מלחות טבעית של העור לצד טיפולי קוסמטיקה יש להרבות בשתייה של מים. שתיית מים רבה מסייעת לשמירה על מראה העור .