שיפור מראה הפנים בכמה צעדים קלים

הפנים הם סימן ההיכר הראשון והכי חשוב שלנו. בכל פגישה אנשים שופטים אותנו בראש ובראשונה על פי מראה פנינו. פנים בריאות וקורנות יכולות לפתוח דלתות רבות בחיים האישיים והמקצועיים גם יחד. לכל אחד ואחת יופי מיוחד משלו, אך ישנם פגמים בעור שעלולים לפגום ביופי הטבעי הזה. לפניכם כמה צעדים פשוטים שיעזרו לכם לשמור על עור הפנים שלכם.

פגמים נפוצים בעור הפנים

  1. אקנהאקנה או פצעי הבגרות אינם מסוכנים לבריאות אך הם בהחלט עלולים להותיר צלקות על הפנים. טיפול נכון בעור הפנים יקטין את נזקי האקנה על עור פניכם.
  2. כתמי עור –אנשים רבים סובלים מהופעת כתמים על העור. לעתים הפיגמנטציה היא תוצאה של חשיפה לא מבוקרת לשמש, אלרגיה או תופעה תורשתית שעוברת מדור לדור. ישנם כתמי עור שניתנים להסרה על ידי טיפול בפיגמנטציה.
  3. קמטים – התרופפות והתקמטות של העור היא מנת חלקם של כל האנשים לעת זקנה. לא ניתן למנוע את הופעת הקמטים אבל בהחלט ניתן לדחות אותם או אפילו לעבור פרוצדורה קוסמטית להחלקת קמטים המעלימה אותם כליל.

טיפים לשיפור מראה הפנים שלך

  1. לא לחטט – הדבר החשוב ביותר הוא בשום פנים ואופן לא לגעת בפצעים על העור. כל מגע מכניס עוד לכלוך ובקטריה לאזור המודלק ומחמיר את המצב. ישנם פצעים עמוקים ומוגלתיים העלולים להשאיר צלקות עמוקות על עור הפנים. חשוב לא לפוצץ את הפצעונים המוגלתיים אלא לתת להם להחלים בצורה טבעית.
  2. לא לשטוף יותר מדי – למרות שצריך לשמור על ניקיון הפנים, חשוב לא להגזים בשטיפת הפנים והשימוש בסבון. שטיפת העור מייבשת אותו ופוגמת בחיוניות שלו. מומלץ לשטוף את הפנים רק פעמיים ביום.
  3. תזונה נכונה – גם עור הפנים מושפע מן התזונה שלכם. אם אתם רוצים לשפר את עור הפנים שלכם, הצעד הראשון הוא לשפר את התזונה. חשוב להקפיד לאכול הרבה ירקות חיים, לפחית בממתקים וסוכר לבן. אם אתם צריכים להמתיק משקה, מומלץ להשתמש בממתיקים טבעיים כדוגמת צמח הסטיביה.
  4. מים – על מנת שעור הפנים יישאר יפה ורענן צריך להקפיד על שתיה של מים. אם תצרכו כמות קטנה מדי של מים, תסבלו מעור יבש וחולה. מומלץ לשתות כשני ליטרים של מים ביום ולא פחות מכך.

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *