קוסמטיקה הדור הבא

לא נחדש הרבה אם נספר שלכל אישה ישנם מוצרי טיפוח אהובים ומתאימים יותר, כאשר אחרים יתאימו לה פחות. קשה לשער שנשים רבות טרם שמעו על החשיבות של ניקוי הפנים בכל יום משאריות של איפור או על כך שיש לבחור את קרם הפנים על פי מאפייני העור ורמת השמנוניות או היובש שבו. לכן, הפעם נבקש להרחיב בתחום שונה, שרבות עדיין אינן מכירות כל כך. נבקש לדבר על הדור הבא של הקוסמטיקה, על האפשרות ליהנות ממראה מטופח לתמיד, באמצעות איפור קבוע. אז מה זה בכלל? מהם היתרונות של השיטה ולמה היא כדאית?

מהו האיפור הקבוע?

האיפור הקבוע מתבסס על עיקרון שאומר שניתן להשיג אפקט איפור מעודן ויפה באמצעות מיקרו פיגמנטציה. באמצעות החדרת פיגמנטים ייעודיים לתוך העור, משיגים את המראה הרצוי. הדבר מבוצע באמצעות שימוש במחט מיוחדת. חשוב להבין שאין המדובר בקעקוע, וגם המנוח "קבוע" עשוי מעט להטעות. מדובר באיפור שמחזיק מעמד למשך זמן רב מאוד, אך עם הזמן הצבע מתפוגג. הדבר נובע מכך שאת הפיגמנט לא מחדירים לעומק העור כמו בקעקוע רגיל.

מה ניתן להשיג באמצעות התהליך הזה, מלבד הרעיון הכללי שיותר כבר אין צורך להתאפר ותמיד נראים מצוין? ובכן, ניתן לעצב באופן מיטבי את אזור הגבות. ניתן לציין בהקשר זה למשל שיטת השערה. שיטה זו נותנת פתרון מעולה לנשים בעלות גבות דלילות שרוצות ליהנות ממראה נשי, זוהר ויפה יותר, שנראה טבעי ורענן. בשיטה זו מוספים קווים המדמים את השערות הקצרות שיוצרות את הגבות, והן מקבלות מראה מלא יותר ומעוצב. באמצעות התמקדות באזורים אחרים בפנים כמו השפתיים, ניתן ליצור מראה מלא יותר, וניתן לבצע הדגשות שונות באופן מחמיא. בנוסף, יש אפשרות לאפר כך את האזור של הריסים וגם ניתן ליצור אפקט של צלליות ושל אייליינר.

חשוב לומר שזוהי שיטה מושלמת לצורך יצירת מראה סימטרי יותר, אפשר לטשטש היבטים פחות מחמיאים ולהדגיש את מה שיותר מחמיא. האם יש נשים שעבורן האיפור הקבוע פחות מתאים? עבור נשים בעלות גוון עור כהה מאוד, האפקט לרוב יהיה פחות בולט וכדאי לקחת זאת בחשבון.

ללמוד את סודות האיפור הקבוע

כדי להיפטר אחת ולתמיד מהצורך להתאפר יום יום, יש לפנות לקוסמטיקאית שעברה הכשרה מקיפה ומסודרת בתחום זה. אם את רוצה ללמוד בעצמך מקצוע מבוקש ואיכותי, אם את רוצה למצוא קורס איפור קבוע מצוין, הקפידי על מספר דגשים. חפשי בית ספר מעולה למקצועות הטיפוח והיופי, שבו לומדים באופן מקיף כל מה שקשור במכשור המתאים לסוג זה של איפור. חפשי מקום שבו לומדים בדיוק כל מה שצריך לגבי האנטומיה של הפנים וסוגי העור השונים. חפשי קורס שבו לומדים הכל על יצירת הדגשים רצויים, תיקון פגמים בעור, טשטוש אזורים בעייתיים, מילוי של הגבות וכן הלאה. כמובן, קורס מקצועי ישלב בין כל התכנים העיוניים הנזכרים כאן לצד ביצוע תרגול מעשי בפיקוח מדריכים מיומנים ובעלי ניסיון רב.

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *