קוסמטיקאית רפואית בגבעתיים

תחום הקוסמטיקה מציע לנו כיום מגוון רחב של טיפולים ותכשירים מסוגים שונים. הקוסמטיקה הרפואית תופסת תאוצה בשנים האחרונות, וישנן לא מעט קוסמטיקאיות, הבוחרות להתמחות בכך. שלא כמו הקוסמטיקה הרגילה/הקונבנציונאלית, הקוסמטיקה הרפואית כוללת צוות של רופאי עור, מנתחים פלסטיים וקוסמטיקאיות רפואיות, שקיבלו את הכשרתן בבתי ספר, המתמחים בכך, הכשרה הנחשבת לארוכה יותר מזו של הקוסמטיקאיות האחרות. תחום הקוסמטיקה הרפואית מעמיד לרשותם של המטופלים והמטופלות טיפולים קוסמטיים מורכבים יותר, הכוללים שימוש במכשור מתקדם במיוחד ושיטות טיפול ייחודיות.

ההבדל בין קוסמטיקאית רפואית לקוסמטיקאית רגילה

מכון הטיפולים של אילנית כהן מציע מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים, הנחשבים לחלק מהקוסמטיקה הרפואית. צוות המרכז כולל קוסמטיקאיות רפואיות ומכשור, הנחשב לבין המתקדמים בתחום. בעוד שקוסמטיקאית רגילה רוכשת את השכלתה בבית ספר לקוסמטיקה, קוסמטיקאית רפואית נדרשת להתמחות במכון לאסתטיקה רפואית בתום הלימודים ולצבור ידע וניסיון רב. בעוד שקוסמטיקאית רגילה מציעה טיפולי יופי בעיקר, כמו הסרת שיער באמצעות שעווה או לייזר, סידור גבות וכדומה, הקוסמטיקאית הרפואית מציעה טיפולים קוסמטיים מורכבים מאד, העוזרים להתמודד עם בעיות עור שונות, כמו פצעי בגרות, אקנה חמורה, בעיות של פיגמנטציה ועוד. לעיתים נדרש סיוע מצוות טיפולי נוסף, במסגרת טיפולים אלה וכמובן גם ידע מקצועי נרחב על מנת לבצע אותם באופן נכון ולהתמודד בצורה טובה עם המכשור, הנדרש לכל טיפול וטיפול.

מדוע כדאי לבחור בקוסמטיקאית רפואית

היותה מומחית בתחום ובעלת ידע רב, הופכים את הקוסמטיקאית הרפואית לכזו שיכולה לעזור לכל אחת ואחד להתמודד עם בעיות העור השונות. הקוסמטיקה הרפואית נחשבת כיום לטיפול מומלץ מאד, העוזר לשפר את איכות החיים באופן משמעותי ובעזרתם של רכיבים מיוחדים במינם. בעוד שבעבר טיפולים אלה עלו לא מעט כסף, הרי שכיום הם מוצעים במחירים נוחים הרבה יותר, המאפשרים לרבים ליהנות מהם. התייחסותה של הקוסמטיקה הרפואית אל הגוף כולו כאל מכלול שלם, עוזרת באיתור הפתרון הרפואי המתאים ושילוב הטכנולוגיה המתקדמת, העוזרת לטפל בבעיה הקיימת.

למה לשים לב לפני שפונים לקוסמטיקאית רפואית

לפני הפנייה לקוסמטיקאית רפואית, בין אם במסגרת מרכז טבע ספא או בכל מסגרת אחרת, חשוב לוודא שמדובר בקוסמטיקאית מוסמכת, בעלת ההכשרה המתאימה. המלצותיהן של חברות או מטופלות אחרות, שטופלו בעבר אצל קוסמטיקאית זו יכולות לעזור בקבלת ההחלטה ובבחירתה של הקוסמטיקאית המתאימה. חשוב להגיע אל הקוסמטיקאית לאבחון ראשוני על מנת לקבוע מהו הטיפול המתאים ביותר ובמקביל, עבור המטופלת עצמה, לבחון את מידת מקצועיותה של הקוסמטיקאית ואופן התנהלותה. חשוב לזכור שטיפולי הקוסמטיקה הרפואית הינם טיפולים רפואיים לכל דבר. לעיתים מדובר בטיפולים מורכבים מאד, הכוללים מכשור מיוחד ושיטת טיפול לא פשוטה. פנייה לקוסמטיקאית רפואית מקצועית ומיומנת היא הפתרון הנכון ובמקביל גם קבלת הטיפול הנדרש שיעזור להתמודד עם בעיית העור. הטכנולוגיה המתקדמת בתחום הרפואה מעמידה לרשותנו כיום מגוון רחב של אפשרויות, הבאות לידי ביטוי גם בתחום הרפואה הקוסמטית. אין צורך להמשיך לסבול ואין גם צורך להתפשר על טיבו ואיכותו של הטיפול.

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *