עשרת הטיפולים האסתטיים הפופולריים ביותר בקרב נשים

התחום של ניתוחים או טיפולים אסתטיים הוא תחום דינאמי שתמיד יש בו שינויים, התפתחויות ועדכונים. עם חלוף הזמן נותן התחום מענה לשלל בעיות או אתגרים בגופן של נשים ומאפשר להן להיפטר מתופעות חיצוניות בגוף שלהן שהן מעוניינות להעלים. בזכות טיפולים אלה נשים רבות יכולות לנשום לרווחה ולחשוף חלקים שונים של גופן גם בציבור. אז אילו טיפולים נחשבים לפופולריים ומבוקשים בקרב נשים?

  1. הסרת שיער – מדובר בעולם ומלואו וסוגים רבים של טיפולים המתאימים לסוגי עור שונים או לחלקים שונים בגוף. החלום להיות בעלת עור חלק ולא שעיר – מתחיל בטיפול זה.
  2. טיפול באקנה – פצעונים או נגעים בעור הפנים עלולים לגרום לביטחון עצמי ירוד בשל ההפרעה שלהם למראה מושלם. טיפול באקנה מהווה את הפתרון והדרך להעלמת נגעים אלה.
  3. טיפולי פנים – פילינג, ניקוי עמוק, עיסוי רקמות או הסרת תאי עור מתים – כל אלה תורמים את תרומתם למראה מושלם, מבריק, בריא וחיוני של עור הפנים.
  4. מתיחת העור – אט אט עור הגוף והפנים מתחיל להראות סימני הזדקנות כמו קמטים ונסיגה. בזכות המתיחה הוא ייראה שוב מתוח, צעיר ויפה.
  5. פיגמנטציה – טיפול בכתמים המופיעים מסיבות שונות על גבי העור והעלמה שלהם.
  6. הלבנת שיניים – טיפולים שונים שמטרתם להפוך את השיניים ללבנות יותר, מה שהופך את החיוך ללבן יותר ולמראה נקי יותר של הפה. הטיפולים מבוצעים על ידי ציפוי שיניים שמונח על החלק החיצוני ולא נראה מלאכותי כלפי חוץ.
  7. הגדלת חזה – נשים בעלות חזה קטן מדווחות שניתוח הגדלת חזה היווה עבורן הצלה של ממש והפך את התחושות שלהן לנשיות הרבה יותר כלפי הגוף שלהן, שעד הניתוח כלל לא נחשב בעיניהן כמושך או יפה בשל החזה הקטן.
  8. עיבוי שפתיים – נשים רבות חושבות שהשפתיים הן איבר מושך ואפילו סקסי ומייחסות להן חשיבות גבוהה מאד. כאשר השפתיים לא נראות מושכות, מלאות ובעלות נפח – זה הזמן לשקול לתחום הטיפולים האסתטיים ולבדוק מה מוצע על מנת להפוך את השפתיים לעבות ויפות.
  9. תיקון האף – נשים רבות לא אוהבות את המראה של האף שלהן וחיות שנים רבות עם תחושה שאין הן יפות, מושכות או אפילו במחשבה שהן מכוערות. בזכות ניתוח זה הן יכולות לשנות את המראה של האף, לקצר או להצר אותו וכך לחוש הרבה יותר טוב.
  10. הקטנת חזה – נשים בעלות חזה גדול עלולות היו לסבול מכך לאורך השנים, שכן לחזה גדול יש לא מעט תופעות שליליות – משקל רב על הכתפיים והשכמות, קושי במציאת ביגוד תחתון תומך במידות הנכונות ועוד. ניתוח הקטנת חזה עבור נשים אלה היוו בשורה אמתית של הקלה.