מתיחת פנים בחוטים

טיפול ידידותי ויעיל שמביא תוצאות נהדרות!

באמצעות טיפול מתקדם ניתן לבצע הרמת פנים ולמתוח את רקמות הפנם הרכות. וזאת ללא טיפול כירורגי ובהתערבות מינימלית. מדובר על שיטה טיפולית שעושה שימוש עם רשת של חוטים דקיקים. חוטים אלו מוחדרים לשכבה התת עורית של הפנים והמטפל מותח אותם במידה המדויקת כנדרש לשם השגת תוצאות טובות לטיפול. החוטים משחזרים את קווי המתאר הטבעיים של הפנים ומותחים את העור במידה הרצויה. מדובר על חוטים בעובי של שערה שמוחדרים לפנים באמצעות מחטים ייעודיות. המחטים בטיחותיות ומתאימות לביצוע פעולה זו. מתיחת פנים בחוטים זה טיפול מתקדם ועכשווי שמביא תוצאות נהדרות!

סוגי החוטים למטרת ביצוע הטיפול

כדי לבצע את הטיפול יש לבחור את החוטים הרצויים שבאמצעותם תתבצע המתיחה. יש מספר סוגים של חוטים שעשויים מחומרי גלם שונים. מתכות כמו פלטינה או זהב, סיבים סינתטיים כמו קפרון ופוליאסטר, תערובת של פולימרים וחומצות. לכל חוט יש ייעוד משלו ולכן עבור כל טיפול יש להתאים את החוט המתאים בהתאם למצב הפנים של המטופל ולפי המטרה הרצויה. קיימת חלוקה של שתי קבוצות – חוטים בעלי יכולת ביו סטימולציה. אלו חוטים חלקים שהמטרה שלהם היא הדחסה של רקמות ושיפור מרקם העור. לעומת חוטי הרמה שלהם אלמנט עוגנים. חוטים אלו מאפשרים למתוח רקמות ולקבע אותם.

אופן ביצוע הטיפול

בהתאם למטרות הטיפול ייבחרו החוטים המתאימים. פעולת המתיחה נמשכת כשעה. ראשית יסמן המטפל על הפנים עם מרקר מיוחד את מיקום החוטים הרצוי. לאחר מכן מחטאים את הפנים בחומר אנטיספטי ומאלחשים את הפנים. בעזרת המחט מחדירים את החוט למקום הרצוי ומוציאים את המחט. החוטים נשארים בעור הפנים והטיפול מביא לתוצאות לאחר מספר ימים. הטיפול מצריך תקופת החלמה של מספר ימים. בימים אלו יש להפחית חשיפה לחום וכן להפחית לחץ על אזור הפנים. שמירה על האזור תמנע כאבים ותופעות לוואי ואפשר החלמה מהירה כמצופה.

מהם היתרונות של השיטה?

השיטה מטפלת בצורה יעילה ועם תוצאות נהדרות וזאת ללא פעולה כירורגית. אין חתכים ותפרים, אין צלקות ותקופת ההחלמה היא קצרה בהחלט. הטיפול נחשב לבטיחותי בהחלט וקיימים סיכונים מינימליים לטיפול זה. הטיפול משמר את המראה הטבעי של הפנים ומטפל בעדינות בתופעות שהתרחשו במהלך השנים. הטיפול לא משפיע על תנועות הפנים והטיפול אפשרי בכל אזורי הפנים. יתרונות אלו הופכים את הטיפול למועדף ונבחר על ידי מטופלות רבות. באמצעות הטיפול הן יכולות לשפר בצורה ניכרת את מראה הפנים ולמחוק את רישומי השנים שהצטברו על הפנים. הטיפול יותאם לכל מטופלת בהתאם למצב הפנים שלה ועל פי דרישותיה המסוימות. התוצאות בדרך כלל משביעות רצון ומצדיקות את התהליך.

מתיחת פנים עם חוטים – טיפול יעיל שמביא תוצאות נהדרות. באמצעות טיפול זה ניתן לשפר את המראה ולהראות צעירים בכמה שנים.

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *