מהו עור נפול וכיצד ניתן לטפל בבעיה זו?שתפו

מראה העור שלנו הוא מרכיב משמעותי במיוחד של המראה החיצוני והדימוי העצמי שלנו

המראה החיצוני שלנו הוא חלק בלתי נפרד ממי שאנחנו – ממה שאנחנו משדרים ומהרושם הראשוני שאנחנו משאירים על סביבתנו, ובאותה המידה גם מהדימוי שלנו כלפי עצמנו ומהביטחון העצמי שלנו. המסר הראשון שחשוב להבהיר בנושא זה הוא שכל אחד מאתנו צריך לשאוף להיות שלם עם איך שהוא נראה – אך הדבר יכול להגיע ממצב של קבלה את המראה שלנו כמו שהוא, או מרצון שלנו לתקן את הדברים שנראים לנו לא מתאימים למראה החיצוני שלנו. אחת הבעיות הנפוצות ביותר בכל מה שנוגע למראה העור שלנו, שהוא חלק בלתי נפרד מהמראה החיצוני שלנו, הוא כל מה שנוגע לעור נפול. עור נפול הוא למעשה עודף של עור שלא מתוח בצורה הדוקה על הבשר שלנו, והגורמים של מצב זה הם בצורה הנפוצה ביותר הרזייה קיצונית (עודפי עור) שבה יש עור נפול באזור הבטן, או הזדקנות והחלשות של השרירים המחזיקים את העור מתוח. עם זאת, לא מדובר כאן במצב שאין לו תקנה.

כיצד ניתן לטפל במצבים של עור נפול, ומהן האפשרויות האיכותיות ביותר לטווח הקצר והארוך?

  • אפשרויות טיפול בעור נפול – ישנן לא מעט אפשרויות טיפול במצבים של עור נפול, בהתאם לאזורים בהם יש עור שכזה. באחת מצורותיו הנפוצות ביותר, העור הנפול יהיה שכיח באזור הצוואר והגרון, ולעתים גם באזורים אחרים של הפנים. במצבים שכאלה, ישנן אפשרויות של ניתוח מתיחת פנים וצוואר – אפשרויות שתוכלנה לתקן את המצב באופן קבוע ממש למשך שנים רבות. במידה ואנחנו מרגישים שאין לנו רצון לפנות לאופציה כירורגית, ישנן גם אפשרויות של טיפולי אנטיאייג'ינג וטיפולים קוסמטיים אחרים לעור הפנים. גם באזור הבטן המצב דומה, כאשר מתמודדים עם עודפי עור ועם עור נפול באמצעות ניתוחי מתיחת בטן, או באמצעות טיפולים קוסמטיים שונים.
  • מה מתאים לכם? התשובה לשאלה הזאת נובעת מהמטרה שאותה אתם רוצים להשיג. במידה ואתם רוצים להשיג טיפול קצר טווח בעור נפול, או שאתם מרגישים שאתם לא צריכים פתרון כירורגי של ממש, הרי שטיפולים שונים כמו גלי רדיו וטיפולים אחרים בהחלט יכולים להתאים לכם. במידה ואתם רוצים פתרון שמתאים יותר לטווח הארוך באופן קבוע, מתוך הבנה שהעור הנפול לא יטופל באופן קבוע בשום צורה אחרת, הרי שניתוח מתיחת פנים וצוואר, או ניתוח מתיחת בטן לחילופין, יכול להתאים לכם באופן איכותי ביותר.

עור נפול הוא לא מצב שצריך לקבל כעובדה מוגמרת – עם הטיפול הנכון הוא יכול להיות נחלת העבר

רבים מאתנו, שסובלים מעור נפול, מקבלים את קיומו באזורי הפנים או הבטן כעובדה מוגמרת שאין מה לעשות לגביה. עם זאת, הדבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת – וכל מה שצריך הוא למצוא את הקליניקה הנכונה ואת הטיפול הנכון עבורכם.

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *