לא רק אסתטיקה

במרוצת השנים ניתוחים להסרת שומן נעשו שכיחים ופופולרים בקרב המחלקות הרפואיות בישראל.

ניתוחים אלו הינם הישג טכנולוגי נדיר בסוגו המאפשר לשחזר ולתקן חלקים אשר ניזוקו מסיבות שונות.

הטיפולים נעשו נגישים יותר לכלל וכבר אינם נתפסים כשליליים או מסכני חיים, כל זאת אודות לניתוחים מוצלחים בעלי תוצאות אסתטיות גבוהות והחלמה מהירהֿ מהצפוי. פיסול וחידוש הגוף הינו לכל אדם אשר אי נוחות סובבת בקירבו ותחושת הערגה לימים עברו שוכנת בו. ניתוח זה נחשב למשפר הבריאותי הראשוני והאולטימטיבי, המסייע למטופל הן מבחינה אסתטית חיצונית והן מבחינה נפשית פנימית.

 

אורח חיים בריא- מראה בריא

 

ניתוחים פלסטיים, שאיבת שומן, מתיחת בטן וניתוחים משולבים ואינספור טיפולים מתקדמים, הינם ידועים כמשניי חיים ואף רבים יגדירו אותם כתחשות היוולדות מחדש- חיים חדשים טובים יותר וראויים יותר למחיה.

מלבד הפן החיצוני המשתקף מול הראי, הניתוח מעצב אורח חיים בריא וכדאיי לאימוץ ולא רק למטופל, אורח חיים בריא מתבטא במחשבה מקדימה טרם פעולת האכילה ותזונה חכמה ומזינה יותר. יצריי ה״חטיפה״ וה״נישנוש״ מפנים מקום באופן טבעי לארוחות מסודרות והרגלי אכילה עיקביים, המשרים שובע לאורך זמן, אנרגיה יציבה והתעסקות פחותה בתחושת הרעב.

 

פעילות גופנית כמייעלת ומשמרת הישגים

 

אורח חיים בריא, מלבד תזונה נכונה, מצריך גם פעילות גופנית מתמדת. עשייה עיקבית תאפשר למטופל להגיע לתוצאות המקסימליות של הניתוח. בנוסף פעילות גופנית זו ,תמנע היווצרות תאי שומן ומעבר לכך תייעל את המטבוליזם, את זרימת הדם ותאפשר לעור המטופל להישאר מתוח ולהתרפא במהרה. כל אלו יאפשרו למטופל להמשיך ולקיים את שלל פעולות היומיום, ביעילות ורעננות מתמשכת.

 

הסוף לביטחון עצמי ירוד מתחיל ברצון לשינויֿ

 

המראה החיצוני המושלם, הבטן היפה והמתוחה הינם נחלת הרוב בקרב אוכלסיית העולם המערבי,

ניכר כי למרכז הגוף שלנו, להבדיל משאר החלקים, קיימת השפעה גדולה על הביטחון העצמי שלנו, על תגובותינו ורגשותינו.

הדימוי העצמי והדימוי של סביבתינו כלפינו, לנוכח מודל השלמות אשר מוצג במגזינים, דועך מיום ליום ואף מונע מאיתנו הנאות שיגרתיות. בילוי בחוף הים ,רכישת בגדים והרגשה נוחה בפרהסיה הן רק חלק מפעולות יומיומיות אשר אנשים רבים נמנעים מלקיים כתוצאה מחוסר תחושת השלמה עם גופם ופחד מתגובות סביבתם. באמצעות מתיחת הבטן, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות ובכך לממש את הרצון הבוער בנו , לחיות, לקחת חלק ולאהוב את עצמנו.

 

הסרת שומן – אינה מילה גסה יותר

 

מחקרים רבים בעולם מעידים על ניתוחי הסרת השומן, כעל אחד הגורמים העיקריים לסגירת מעגל ההשמנה. הוכח כי במידה והמטופל לאחר ירידתו במשקל, יקפיד על אימוץ אורח חיים בריא, הוא יצליח לשמור על ההישג המרהיב ובנוסף לשמור על משקל תקין לאורח זמן. הניתוח אינו מיועד אך ורק לאנשים בעלי משקל עודף, אלא מיועד לכל אדם אשר אינו מרגיש בנוח עם הגוף שלו, הן משינויי עלייה או לחלופין, ירידה.

 

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *