כך תשמרו על הפנים שלכם צעירות

שמירה על פנים צעירות ויפות מצריכה הבנה של סוג העור וטיפול מקצועי. יחד עם זאת, יש לא מעט דברים שניתן לעשות בבית ולהגיע לתוצאות מדהימות בלא כל מאמץ. החל משמירה על אורח חיים נכון ועד להקפדה על בריאות הפה, הנה מספר דרכים שיעזרו לכם לשמור על עור הפנים שלכם.

תשתו הרבה ותאכלו נכון

המים הם לא רק הנוזל החיוני ביותר לבריאות הפיזית שלנו, הם גם הנוזל החשוב ביותר לחזות החיצונית שלנו. למים יש אלמנטים תרפויטיים אשר תורמים למיצוק העור ולכן מומלץ לשתות כמה שיותר. בנוסף, גם האוכל משחק תפקיד בשמירה על עור פנים צעיר. הימנעות ממאכלים בעלי שומן טראנס ומפחמימות ריקות, תאפשר לעור הפנים שלכם להיראות נפלא גם בגילאים המבוגרים.

הקפידו על טיפולי פנים איכותיים

בכדי שלא תאלצו להגיע לשולחן המנתחים ותשמרו על המראה הטבעי שלכם גם בגיל מבוגר, אסור לכם להתפשר על איכות הטיפולים. חשוב שתדעו בדיוק אילו פורמולות מוחדרות לעור שלכם ומה מכיל הקרם שאתם מורחים לפני השינה. כדאי גם להבין אילו טיפולי פנים אפקטיביים עבור סוג העור הייחודי שלכם ולהקפיד על שגרת טיפולים מגיל צעיר.

שמרו על בריאות הפה שלכם

שמירה על בריאות הפה היא המפתח לפנים מתוחות. משום שכל נפילה של הלסת משפיעה על עור הפנים, חשוב לבצע יישור שיניים כבר בגיל צעיר. כך, עצמות הלחיים שלכם ישמרו על המיקום המדויק שלהם ותוכלו להיראות נהדר בכל תקופה. אגב, כיום קיימת האופציה לבצע יישור שיניים שקוף, שבעזרתו לא תתביישו להתהלך ברחוב. תגידו ביי ביי לברזלים של פעם, היום יישור שיניים הוא תהליך מביך הרבה פחות ממה שאנחנו חושבים, הודות לטבעות השקופות והוא מתאים לכל גיל, גם לאנשים מבוגרים.

עשו הרבה ספורט

ספורט הוא לא רק המפתח לגזרה שלכם, אלא דרך נהדרת לשמור על עור פנים צעיר. משום שכל פעילות מלוות בהזעה קלה, היא מאפשרת לנקבוביות להתנקות ותורמת להפרשת הרעלים שבגופנו. בנוסף, הספורט מצמצם את הימצאותם של רדיקלים חופשיים, אשר האחראים לא רק על מחלות קשות אלא גם על המראה החיצוני של העור.

הפסיקו לעשן

עישון ממושך מהווה סכנה ממשית לבריאות ולמראה החיצוני שלכם. חשוב לדעת שמעבר לקיומו של ניקוטין (אשר הורס את עור הפנים) ישנם מגוון של סוגי רעלים אשר נספגים בעור בכל נשיפה. יחד עם זאת, גם אם אתם לא מעשנים בכלל, אתם עדיין חשופים לסכנה. עישון פסיבי פוגע ברמות ה – PH של העור וגורם לו להתבגר מהר יותר.

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *