טפחי את ציפורנייך – טיפים מנצחים למריחת לק

נשים רבות שפונות למניקוריסטים מקצועיים נהנות מציפורניים ארוכות ויפות, צבעוניות ומושלמות, עם שכבת לק אחידה וללא רבב, למשך שניים שלושה ימים. אולם, תוך כמה ימים בלבד הלק מתחיל להתקלף והיופי המושלם מתחיל לדעוך. סביר להניח כי נשים אלו לא יכולות להרשות לעצמן לבקר במכון יופי מספר פעמים בשבוע ולכן הפתרון המושלם עבורן הוא ללמוד כיצד למרוח לק בעצמן, בצורה נכונה ומדויקת ולחדש את היופי של הציפורניים שלהן מתי שבא להן. לפניכן מאמר שיסביר לכן כיצד ניתן למרוח לק בצורה נכונה וכיצד צריך להסיר אותו.

כיצד למרוח לק על הציפורניים בצורה נכונה?

עם איזו יד להתחיל – טיפ חשוב למריחת לק על ציפורניים הוא להתחיל ביד החלשה יותר. תמיד קל יותר למרוח את הלק בעזרת היד החזקה יותר ולכן מומלץ להתחיל מהיד הקשה יותר כאשר אתן במלוא הריכוז שלכן.
כיוון הצביעה – כיוון הצביעה הנכון הוא מתחתית הציפורן. משמע שמתחילים מן החלק הקרוב ביותר לעור האצבע וממשיכים במשיכת מכחול אחת לכיוון קצה האצבע. את המריחה הראשונה תמרחו במרכז הציפורן ולאח מכן השלימו את הצדדים.
כמות הלק – אחת השאלות החשובות באמנות מריחת הלק היא הכמות. בהחלט לא מומלץ למרוח שכבה עבה מדי של לק מכיוון שיקח לה זמן רב להתייבש והיא תהיה פחות אחידה ויפה למראה. לאחר הטבילה בלק, תדללי את הכמות על דופן הבקבוק ומרחי מספר שכבות דקות על הציפורן. זכרי למרוח כל שכבה רק לאחר שהשכבה הקודמת התייבשה.
מחכים עד שיתייבש – לאחר שסיימת למרוח את הלק על כל ציפורנייך בשתי הידיים, זה הזמן להמתין בסבלנות ולתת ללק להתייבש. אם תגעי בלק בטרם התייבש והתקשה, תהרסי את המראה שלו ותיאלצו להתחיל הכל מחדש. ישנן נשים שיושבות מספר דקות בלי להזיז את הידיים, אחרות מנופפות בידיהן על מנת לזרז את תהליך הייבוש ויש כאלה שמשתמשות במייבש שיער על מנת לייבש את הציפורניים. בסופו של דבר, אין זה משנה מה תעשי על מנת לייבשן, הטיפ החשוב ביותר הוא לחכות לפחות 10 דקות בסבלנות ולא לתת לשום דבר להרוס את המרקם של הלק הטרי.

כיצד להסיק לק מהציפורניים?

מסיר לק – הדרך היחידה להסיר לק מן הציפורן היא בעזרת מסיק לק איכותי. שום חומר אחר כמו סבון, אלכוהול או כל חומר ניקוי אחר לא יוכל להמיס את הלק ולהסיר אותו מהציפורן בצורה כזאת שלא תשאיר זכר ללק. ניתן לרכוש מסיר לק ברשת חנויות ניו פארם וליהנות ממסיר לק איכותי שעושה את פעולתו בצורה מושלמת.
צמר גפן – על מנת להסיר את הלק יש לטבול כמות נדיבה של צמר גפן במסיר הלק ולנקות את הציפורן שוב ושוב עד שהצבע נעלם. לעתים צריך לזרוק את פיסת הצמר גפן המשומשת ולחזור על התהליך מספר פעמים עם צמר גפן חדש עד שהלך נעלם כליל