טיפול קוסמטיקה פרא רפואית לנשים בהריון

תקופת ההריון אצל נשים היא תקופה מסעירה, אך גם סוערת בכל הנוגע להורמונים ולתופעות להן הם גורמים. מלבד הזוהר הטבעי המופיע בחודשי ההריון, נשים רבות חוות גם מגוון חוויות שאינן נעימות במיוחד כמו בצקות, נשירת שיער וגם התפתחות של אקנה.

הסערה ההורמונלית היא שגורמת לעורן של נשים להיות שמנוני, מה שמביא להיווצרות של פצעונים על עור הפנים ובאזורים אחרים. למרבה השמחה, יש כיום טיפולים קוסמטיים פרא רפואיים עבור נשים בהריון שמאפשרים להן להחזיר את הזוהר לפניהן ולהרגיש נפלא עם עצמן.

טיפולים פרא רפואיים לנשים בהריון

אנו רגילים לראות פצעונים אצל בני נוער, כתוצאה מהשינויים ההורמונליים שהם עוברים וגורמים להתפתחות של פצעים מסוג זה. טיפול באקנה אצל בני נוער הוא רווח, אך האם הוא מתאים גם עבור נשים בהריון?

התשובה לכך היא שלילית, כמובן, שכן לא ניתן להשתמש עליהן בחומרים לטיפול באקנה כפי שעושים עם בני נוער. כאשר מתחילים בטיפול קוסמטי פרא רפואי אצל נשים נשים בהריון, יש לנקוט משנה זהירות על מנת למנוע נזקים להן וגם לעובר.

טיפול מותאם אישית לנשים בהריון

לפני שמתחילים בטיפול לאקנה אצל נשים בהריון, יש לפנות תחילה לקוסמטיקאיות מתמחות או לרופאים ולרופאות עור על מנת לאבחן את סוג הבעיה ומה עומד מאחוריה. גוף ועור של כל אישה נבדל מזה של אישה אחרת, מה שמצריך טיפולים שונים עבור כל אחת.

לאחר האבחון של בעיית העור, ניתן להתחיל ולמצוא לה את הפתרון הטוב ביותר עבור המטופלת. טיפול באקנה אצל נשים בהריון עדין יותר מזה שמשתמשים בו עבור אנשים אחרים, אך התוצאות בהחלט מיטיבות עם עורן וגורמות לו לחזור לקדמותו.

ברשימת הטיפולים שיש להימנע מהם בתקופת ההריון נכללים טיפולים במחט חשמלית, פילינג עמוק, עיסויים ועוד. יש להימנע מהטיפולים הללו כיוון שהם גורמים להתרחבות של כלי הדם, מה שעלול לסכן את העובר. בנוסף, לא מומלץ להשתמש במוצרים הכוללים רטינול A (נגזרת של וויטמין A), שכן גם הוא עלול להזיק לנשים בהריון ולעוברים שהן נושאות.

תקופת ההריון היא בהחלט מרגשת, ובין השינויים הרבים שגוף הנשים עובר נמנות גם בעיות בעור שנגרמות כתוצאה משינויים הורמונליים ומהפיכת העור לשומני. ניתן לטפל בבעיות העור השונות דוגמת אקנה, שמתרחשות בתקופת ההריון, אך חשוב להימנע מחומרים מסוימים שעלולים להזיק לתינוק ולהיוועץ במומחים שיתאימו את הטיפול ההולם ביותר עבור כל אשה ובעיות העור שנוצרו אצלה.

 

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *