טיפול-פנים-לא-רק-לנשים

בתרבויות קדומות היה נהוג שגברים יעסקו בטיפוח עצמי וגופני לא פחות ואולי אפילו יותר מאשר נשים. בעידן הנוכחי, כך נראה, לאחר שנים רבות שבהן טיפולי יופי, טיפולי פנים וקוסמטיקה היו בעיקר עניין נשי, חוזרים הגברים לטפח את עצמם ולדאוג יותר גם לבריאותם וגם למראה מטופח ויפה יותר.

בשורות הבאות נספר על אחד הטרנדים החמים ביותר בהקשר של קוסמטיקה לגבר. נעסוק בכמה סוגים של טיפולי פנים בעלי אפקטים ברורים וחשובים, שיכולים להועיל לא רק לנשים. אז אם גם אתם רוצים להיראות צעירים יותר, אם גם אתם רוצים להיראות בריאים יותר ובאמת ליהנות מעור פנים מטופח ונאה אתם מוזמנים להכיר כמה אפשרויות טובות מאוד.

מזותרפיה לגברים

טיפולי פנים המכונים טיפולי מזותרפיה הינם חדשניים ופועלים על ידי עידוד הגוף לייצר חומרים חשובים כגון קולגן וסיבי אלסטין. מדובר בטיפול בעל אפקט מרשים, שרבים משווים אותו לטיפול עשרת אלפים לפנים.

את התוצאות הטובות שנראות בבירור לאורך זמן מקבלים בזכות שימוש ברולר מיוחד שנועד להעברה על אזור עור הפנים. באמצעות מכשיר זה, שאיננו פולשני, מחדירים לשכבות העור הפנימיות את החומרים הפעילים והמזינים שמביאים לאפקט הרצוי. גם הגברים מוזמנים ליהנות מאפקט של נעורים, מהבהרת כתמים וצלקות ואפילו מיכולת לשטח קמטים ללא צורך בהזרקות או בטיפול כירורגי.

ליפטוזום לגברים

לצד טיפולי מזותרפיה לגברים קיים טיפול חדשני נוסף שנקרא ליפטזום. טיפול זה משלים אפקט שנחשב בעבר לתוצאה של ניתוח פלסטי בלבד כגון הרמת פנים. טיפול ליפטזום מצליח להשיב לפנים מוצקות טבעית ומתמודד בהצלחה עם נזקי כוח המשיכה והגיל. מצוין לכל מי שרוצה פתרון למראה עייף ורפיון באזור הפנים.

במהלך הטיפול נעשה שימוש בשילוב של ויטמינים שונים, מסכת פנים ועיסוי ממוקד באזורים הבעייתיים. העיסוי מסייע בהחדרת חומרים מזינים לתוך העור וכן מעודד ריפוי ושיקום.

פילינג לגברים

טיפול פנים נוסף בעל השלכות מצוינות לגברים לא פחות משיש לו עבור נשים נחשב לוותיק יחסית. זהו טיפול הפילינג כמובן, שיש לו תוצאות מרהיבות עין בהחלקת העור, סילוק תאים מתים, טיפול בכתמים, פיגמנטציה, צלקות וחטטים. טיפול זה מצוין גם לבעלי עור שמן, למי שרוצה פתרון טוב למראה מחוספס ולא נעים וכן גם לסובלים מבעיות של דלקות, מחלות עור ועוד.

כדאי לדעת שיש סוגים שונים של פילינג, לרבות טיפולים עמוקים מאוד או שטחיים יותר. את הטיפול צריך להתאים למאפיינים של כל מטופל ונדרשת מיומנות כדי להשיג תוצאות מצוינות.