טיפול פנים במרכז

אין כמו טיפול פנים מרגיע, כזה שכולל קרמים עשירים וטובים ונעשה על ידי קוסמטיקאית, המתמחה בתחום. בין אם בעונת הקיץ החמה או אולי בחודשי החורף, טיפול פנים יכול לעזור לעור, לשקם אותו וגם לתרום לא מעט לתחושה האישית. מרכז הטיפולים של אילנית כהן מאפשר לכל אחת ואחד ליהנות ממגוון של טיפולי פנים וגוף, המוצאים את השילוב הנכון שבין הגוף לנפש ומציעים את המענה המדויק, בתצורת טיפול הוליסטי מיוחד במינו. במרכז הטיפולים של אילנית כהן תוכלו לבחור באחד מתוך מגוון טיפולי פנים וגוף הנעשים תוך שימוש בחומרים טבעיים בלבד ובעזרתן של מטפלות בעלות ניסיון רב בתחום.

מגוון של טיפולים במקום אחד

במרכז הטיפולים של אילנית כהן מוצעים מגוון רחב של טיפולי פנים וגוף. טיפולים אלה מציעים מענה לבעיות שונות בפנים ובאזורים נוספים בגוף. כשמדובר בבעיות בעור הפנים ישנה חשיבות רבה מאד לפנייה לגורם מקצועי, המתמחה בכך ולמציאתו של הפתרון המתאים. עור הפנים שלנו רגיש מאד. לאורך השנים עשויות להופיע בעיות עור שונות, המושפעות מגורמים חיצוניים/סביבתיים, גורמים גנטיים למיניהם וגם כתוצאה מתזונה לקויה ואפילו מתח נפשי. טיפולי הפנים המוצעים כיום עוזרים להתמודד עם בעיות של אקנה, הנחשבת למחלת עור כרונית, ומלווה גם עם תופעה של עור מגורה, העשויה לגרום לתחושה לא נעימה ולסימנים בולטים על עור הפנים. טיפולי פנים רבים נחשבים גם לטיפולים משמרים, העוזרים לשמור על מידת המוצקות של העור ועל האיזון שבו, וכמובן, בל נשכח את אלה העוזרים להתמודד עם תופעות הגיל השונות, הבאות לידי ביטוי בעור הפנים עצמו, כמו כתמי עור, קמטוטים, תופעות שונות של רפיון בעור ועוד.

שילוב נכון בין טיפולים שונים ומענה נקודתי לכל צורך

תחום הקוסמטיקה מציע לנו כיום, לצד שפע הטיפולים השונים, מבחר רחב מאד של תכשירים שונים, המשמשים כעזר לקוסמטיקאיות רבות. במהלך טיפולי פנים נעשה שימוש בתכשירים טבעיים המספקים את המענה הנקודתי לבעיה ועוזרים להתמודד איתה נכון. טיפולי פנים אלה הינם טיפולים חדשניים הנמנעים משימוש בתכשירים עם רכיבים כימיים שונים, העשויים להזיק לעור הפנים. המעבר לשימוש בתכשירים טבעיים וההבנה שמדובר בהליך נכון הרבה יותר, הוביל קוסמטיקאיות רבות בארץ להציע טיפולי פנים טבעיים, המשיגים תוצאות לטווח הארוך וגם עוזרים לסלק רעלים שונים מהגוף. הטיפול הכולל, המתייחס לגוף ונפש כאחד, מאפשר התייחסות מלאה אל הבעיה מהביטים שונים ובחירתו של הטיפול המתאים ביותר. במרכז טבע ספא מוצעים טיפולים מסוג זה, המשלבים, במסגרתם, שיטות שונות ותכשירים איכותיים במיוחד. כל טיפול מותאם באופן נקודתי בהתאם לבעיה עצמה ולעיתים גם כולל סדרה של מספר מפגשים על מנת להציע את המענה הטוב ביותר. פנייה מוקדמת לקבלת הטיפול יכולה לעזור בהתמודדות עם הבעיה וכמובן פנייה לקוסמטיקאית, המתמחה בטיפולים טבעיים לבעיות העור השונות, תורמת לכך לא מעט.