טיפול מזותרפיה לפנים

טיפול מזותרפיה – אחוז ניכר מהטיפולים הקוסמטיים או אפילו הרפואיים שאנו מבצעים, מיועדים להעלים את תסמיני ההזדקנות, ואין זה משנה כמה נתכחש לעניין – כולנו חווים אותם. טיפולי מזותרפיה לפנים עונים על ההגדרה הזו בדיוק, ונחשבים לנפוצים במיוחד בנקודת הזמן הנוכחית בקרב גברים ונשים גם יחד. הנה כל מה שחשוב שתדעו על הטיפולים שיכולים, בצורה פשוטה יחסית, להחזיר אתכם לא מעט שנים אחורנית, לשפר את ההרגשה האישית וגם לשפר את הבריאות שלכם.

מהם טיפולי מזותרפיה לפנים?

בעיקרו של דבר, טיפול מזותרפיה לפנים מבוסס על החדרה של חומרים בריאים לתוך הפנים, או ליתר דיוק מתחת לעור הפנים ואל רקמות השומן שלו. בין הרכיבים שנמצאים בתרכובת הזו ניתן למצוא ויטמינים, מינרלים, חומצה היאלורונית וכיוצא באלה. כל אלה מביאים יחדיו לשיפור מצב הפנים בדרכים שונות: הם משיבים את הגמישות שלהם, מחזירים לפנים את הנפח שעלול להיאבד במהלך השנים או עקב סיבות נקודתיות, משפרים את זרימת הדם לפנים ומגדילים את ייצור הקולגן. כל אלה תורמים יחדיו למראה פנים צעיר, רענן ובריא הרבה יותר, שלפי כל הדעות נחשב לאסתטי פי כמה. טיפולי המזותרפיה עשויים להידרש על ידי כל אדם, אבל הם מתאימים במיוחד לאנשים הסובלים מבעיות דוגמת קמטים בפנים ועור יבש – מה שמתרחש בדרך כלל בעשור הרביעי של החיים ואילך. מנגד, יש אנשים שבוחרים לבצע את הטיפולים עוד בשנות העשרים לחייהם, כפתרון שמטרתו למנוע בעיות שונות בעתיד. באופן נקודתי יותר אפשר להיעזר במזותרפיה לצורך התמודדות עם משקעי שומן, עם צלוליטיס, עם אקנה וכן הלאה. מנגד, הטיפולים לא יוכלו בהכרח לסייע כאשר הקמטים עצמם הם עמוקים, או כשיש מצב של נפילה משמעותית של עור הפנים. מצבים אלה יצריכו טיפולים מורכבים יותר כמו ניתוחים, שמכניסים אותנו לשדה משחק שונה לחלוטין.

כך זה מתבצע

טיפול מזותרפיה, כאמור, מתבצע בצורה של הזרקה. רוב האנשים לא ירגישו דבר, מעבר לתחושה כללית של אי נוחות, אבל אנשים שסף הכאב שלהם נמוך יכולים לבצע זאת בהרדמה מקומית (פלוס גדול הוא שלהבדיל מהליכים כירורגיים, כאן אין צורך בהרדמה כללית, בטיפול פולשני או בהליך התאוששות מורכב). אף על פי שבמאמר הזה אנחנו מתייחסים לטיפולי מזותרפיה בפנים, זהו אינו המקום היחידי בו ניתן לבצע את הטיפול: הוא נפוץ גם בירכיים, בישבן או בבטן, למשל. הכל בהתאם למצב הגופני הספציפי של האדם, לבעיות מהן הוא סובל ולרצונות שלו. כדי לקבל תוצאות מיטביות, נדרש לבצע טיפולי מזותרפיה מספר פעמים – לרוב חזרה על הטיפול ארבע או חמש פעמים תביא את התוצאות הרצויות. תדירות של פעמיים בשנה היא הגיונית בדרך לשימור התוצאות של הטיפול. לאחר כל טיפול ייתכנו תופעות לוואי, המשתנות מאדם לאדם ולרוב חולפות מעצמן. בין התופעות האלה אפשר למנות תחושה של צריבה, אדמומיות, נפיחות, גירוי יתר, אלרגיות ועוד. אם תופעות הלוואי אינן חולפות מעצמן, רצוי לגשת לביקורת אצל רופא מומחה.

לקבלת מידע נוסף אודות טיפול מזותרפיה לפני ולקביעת אבחון, דברו איתנו.

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *