טיפולי פנים בגבעתיים

בעוד שבעבר הוצעו מספר מצומצם של טיפולי פנים, הרי שכיום מגוון טיפולי הפנים הוא רחב מאד ואפשר למצוא בתחום זה מספר רב של טיפולי פנים מסוגים שונים. במרכזי קוסמטיקה רבים, הן בארץ והן בעולם מוצעים טיפולי פנים וגוף המשלבים במסגרתם שימוש בתכשירים טבעיים המחליפים את התכשירים שהיו מקובלים עד היום. המודעות לבריאות ומציאת תחליפים טובים יותר ובעיקר כאלה שאינם מזיקים לנו, הובילה רבים לחפש אחר פתרון מתאים יותר, ובעיקר בעת הופעתן של בעיות שונות בעור הפנים.

על סוגי טיפולי פנים בגבעתיים המוצעים כיום

הנה דוגמא לכמה מטיפולי הפנים הפופולאריים כיום:

  1. טיפול הפילינג –אחד מטיפולי פנים בגבעתיים המוצעים כיום במרכז הטיפולים של אילנית כהן הוא טיפול הפילינג. טיפול פנים זה, הנחשב לטיפול מבוקש מאד, עוזר להתמודד עם בעיות עור שונות, כמו עור דלקתי מאד, כמו עור הסובל מצלקות וכתמים וגם עור יבש מאד או שמנוני מדי. טיפול פילינג זה הינו טיפול טבעי לחלוטין הכולל רכיבים צמחיים שונים ועשיר במלחים, במינרלים וגם בנוגדי חמצון. כל אלה עוזרים לחדש את תאי העור ולהחזיר לו את המראה המתוח והמבריק שלו.
  2. טיפול להרגעת העור –מדובר בטיפול משמר, המתאים לכל סוגי העור ומומלץ כהר עם הופעתם של סימני הגיל. הטיפול, שנמשך כשעה, כולל גם הוא חומרים טבעיים בלבד, חומרים החודרים ישירות אל שכבות העור התחתונות ועוזרים למצק אותו, לחדש אותו וגם לטפל בצלקות ובקמטוטים עדינים. טיפול זה כולל, במסגרתו, מספר מפגשים לצורך קבלת תוצאות לטווח הארוך.
  3. טיפול חמצן הנחשב לאחד החדשניים שבתחום. בטיפול זה מוחדר חמצן אל השכבות התת עוריות, הגורמים להתחדשותו של העור. טיפול פנים זה נמשך כשעה ובמשך מספר מפגשים. במסגרתו נעשה שימוש במכשיר מיוחד – האינפיוזר, בעזרתו מוחדרים חומרים מלחחים מיוחדים. הטיפול איננו כואב ואיננו כולל שימוש בזריקות או מחטים למיניהם.
  4. טיפול הליפטוזום סוג אחר של טיפול הוא טיפול הנועד להתמודד עם בעיות הגיל השונות, הניכרות באופן ישיר על עור הפנים. טיפול הליפטוזום מיועד לכל אלה הסובלים מעור נפול ומעור עייף. הטיפול, שכולל, במסגרתו, החדרת סרום, מסיכה טיפולית מיוחדת וגם עיסוי ממצק, גורם לייצורם המוגבר של הקולגן והאלסטין, המסייעים ליצירת מראה צעיר, מתוח ורענן יותר. על מנת ליהנות מתוצאות לטווח הארוך מומלץ לחזור על טיפול זה מספר פעמים, בהתאם למצבו של העור.

טיפולי פנים אלה מאפשרים לנו להשיב לעורנו את המראה הצעיר שלו וזאת תוך שימוש ברכיבים טבעיים בלבד, התורמים לכך לא מעט. הטיפולים, שמבוצעים על ידי קוסמטיקאיות המתמחות בכך, משלבים בין מקצועיות ברמה גבוהה להתאמה נכונה הן לבעיה ממנה סובלים והן למצבו של העור. כל אלה, לצד אורח חיים נכון ובריא יותר, יכול לעזור לנו ליהנות מאיכות חיים גבוהה וכמובן גם מעור חלק ומוצק יותר.

אילנית כהן -מרכז לטיפולי פנים וגוף לכל סוגי העור מציעה טיפולי פנים בגבעתיים והסביבה. אתם מוזמנים ומוזמנות להתקשר או להשאיר פרטים ואנו נדאג לכל השאר.

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *