טיפולי יופי, אסתטיקה ואיפור לקראת אירועים

בעלי אירוע מיוחד מתכוננים אליו בשתי דרכים: האחת היא בתחום הטכני שכולל הכנות לצורך הפקת האירוע, והדרך השנייה הן הכנות אישיות שכוללות בחירת לבוש, טיפולי איפור ויופי ועוד. שתי ההכנות נערכות במקביל או ברצף, כאשר ההכנות האישיות נערכות בסמוך לאירוע.

בנוסף, גם המוזמנים והאורחים מתכוננים אליו וגם כאן חלק גדול מההכנות נעשה סביב הכנות אישיות דומות. נשים, מטבע הדברים, מקדישות זמן רב יותר לנושא, ובמקרים רבים הן נעזרות בסטייליסטים/ות לייעוץ ועזרה. בחירת אנשי המקצוע המתאימים חשובה מאוד ותקבע רבות לגבי המראה הסופי של האישה. הבחירה עצמה נעשית על פי טעם האישה, המוניטין של אנשי המקצוע, סגנון האופי, האישיות שלהם ועוד. כמובן, שכימיה טובה ומשותפת רק יכולה לעזור. העזרה תחסוך זמן ואנרגיה, כסף רב וטרדות נפשיות מיותרות.

איפור וקוסמטיקה לקראת האירוע

הכנות אחרות הן בתחום הקוסמטיקה וכוללת מניקור ופדיקור, טיפולי עור פנים, איפור פנים שכולל איפור שפתיים, גבות, ריסים וכדומה. אנשי מקצוע המומחים באיפור יכולים לבחור את האיפור הטוב ביותר בהתחשב במבנה הפנים, במצב העור סביב העיניים והפה ועוד. במידת הצורך, הם ימליצו על טיפולי פילינג מוקדמים, טיפולים להעשרת עור הפנים וכדומה. סטייליסטים מנוסים מתמצאים בכל המכלול המקיף הזה ויתחילו את הייעוץ מספיק זמן מראש לפני האירוע על מנת שכל האלמנטים הנדרשים יהיו מוכנים סמוך אליו. יש לתזמן כל טיפול על פי לוח הזמנים האופטימאלי. ביום או יומיים האחרונים הם ילוו את הלקוחה ויוודאו שכל תהליך ההכנות ייעשה על פי הסדר הנדרש על מנת שכל המראה יהיה מחמיא, הולם את האישיות וישתלב בהרמוניה הטובה ביותר.

הזמנים האופטימאלי. ביום או יומיים האחרונים הם ילוו את הלקוחה ויוודאו שכל תהליך ההכנות ייעשה על פי הסדר הנדרש על מנת שכל המראה יהיה מחמיא, הולם את האישיות וישתלב בהרמוניה הטובה ביותר.

מה כלול בהכנת סטיילינג לאירוע?

הכנות אישיות לאירוע חשוב כוללות לבוש, עיצוב שיער, טיפולים קוסמטיים נדרשים, איפור ועוד. אפשר להיעזר ביועצים שמכירים היטב את סגנון האישה אבל אפשר להיעזר בנוספים אחרים שמתמחים בייעוץ לקראת אירועים. מומחים לאירועים יודעים לקטלג אותם ולבחור את הלבוש בעל הקוד המתאים ביותר לאירוע. אירוע חתונה משפחתי שונה מאירוע השקת מוצר או אירוע עשור לחברה. אם במסגרת האירוע האישה צריכה לשאת נאום או ברכות יש צורך להתחשב בכך, וכן הלאה. סטייליסטים יודעים לבחור בין לבוש בסגנונות שונים המותאמים לכל מצב. לעיתים, שמלה תעשה את התפקיד היטב. במקרים אחרים, חליפה מתאימה תטיב עם מראה האישה וכדומה. כמו כן, יהיה צורך לבחור את הצבעים הנכונים: סולידיים ורשמיים, צבעוניים ועוד. סטייליסט יידע היכן לחפש ולמצוא את הלבוש ההולם שכולל בגדים נעליים, אקססוריז, תכשיטים וכדומה.

בחירת תסרוקת היא נדבך נוסף שתורם למראה האישה, וכאן יש המון אופציות. ניתן להיעזר במעצב השיער הקבוע ונשים רבות לא תוותרנה עליו בקלות לטובת מעצב שיער חדש. הייעוץ יכלול את סוג התסרוקת המתאים והמחמיא לאישה ביום המיוחד הזה. ניתן להחליק שיער, לקצרו, להניחו מפוזר, לקלוע אותו ועוד. ניתן להוסיף סיכות ומכבנות וכדומה. סטייליסטים יודעים לבחור את העיצוב ההולם ביותר.

One Response

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *