טיפולים קוסמטיים לאחר הלידה

הריון הוא ברכה

את זה חשוב לזכור כשאנחנו חווים את הקשיים שההריון מציב בפנינו. הריון הוא קודם כל ברכה, והלידה היא חוויה שאנחנו יוצאים ממנה עם המתנה הגדולה ביותר שנוכל לבקש – הילד שלנו. התחושה העיקרית שאנחנו נרגיש לאחר הלידה צריכה להיות אחת – אושר. נכון, ההריון והלידה קשים, אבל הפרס שמגיע לנו בעקבות הקשיים הוא כזה שאין לו תחליף. אבל אין איך לברוח מזה – קצת אחרי ההריון את תתחילי להיות מודעת להשפעה שהשאיר על הגוף שלך, כי תהליך מסוג זה לא יכול שלא להשאיר את חותמו המשמעותי על הגוף.

השינויים שהריון מבצע בגוף

אנחנו מדברים כמובן, לא על השינויים שקורים במהלך ההריון ומסתיימים עם הלידה, אלא על אלה שיכולים להישאר בעינם גם חודשים ושנים לאחר ההריון. שינוי בולט אחד שקשה לברוח ממנו הוא השינוי שעובר על הגזרה שלך. המשקל שהגוף עולה במהלך ההריון לא יורד כולו יחד עם הלידה, והגוף שלך לא חוזר לקדמותו במהירות, גם במשטר הדיאטה והאימונים אליו היית רגילה. השינוי בולט במיוחד בכל הנוגע לחזה, שהוא אולי האיבר שעובר את השינוי החד ביותר במהלך ההריון והתקופה שאחריו, במיוחד כשמדובר באישה מניקה. שינוי נוסף שקורה במהלך ההריון מתרחש בפנים ובעור, שעובר תהליך של פיגמנטציה. הפיגמנטציה אמנם חולפת בחלק גדול מהמקרים, אך אם עברה מעל חצי שנה מזמן הלידה ואת חשה שהעור שלך גם הוא לא חזר לקדמותו, מדובר בבעיה. כל אלה מצטרפים יחדיו לחוויה שיכולה להיות לא נעימה, ושנשים רבות שחוות הריון והנקה מוצאות שמטרידה אותן זמן רב לאחר ההריון. אנחנו כאן כדי להגיד לך לא להתייאש, ושאת יכולה להרגיש טוב עם גופך גם לאחר ההריון – עם טיפול מתאים.

טיפולים קוסמטיים מומלצים

נשים לרגע בצד את כל תחום הניתוחים הפלסטיים – אלה יקרים ומעבירים את הגוף שינוי שלעתים הוא לא יכול לעבור מיד לאחר הלידה. שאיבת שומן, הרמת חזה או מתיחת בטן הם אמנם תהליכים שיכולים לגרום לך להרגיש טוב עם עצמך, אבל הם לא מידיים ולא כל אישה יכולה להרשות אותם לעצמה, מסיבות שונות. לגבי טיפולים קוסמטיים לאחר ההריון, הדבר מומלץ בהרבה ושונה בתכלית. מכוני הקוסמטיקה השונים מציעים מגוון של טיפולים, שאופיים מגוון ושונה האחד מהשני, אבל לכולם מטרה אחת – לתת לך להרגיש טוב עם עצמך גם זמן קטן לאחר הלידה, ולהשיב את תחושת הנשיות היפה שאפפה אותך לפני ההריון ובמהלכו.

מתנה ליולדת

ואם אנחנו יכולים להמליץ גם לסביבה של האישה היולדת – מדובר במתנה מיוחדת ליולדת. רכישת מתנה בדמות טיפול קוסמטי מושקע ומטפח לאישה היולדת היא מתנה שמעידה על מחשבה, התחשבות וקרבה, מתנה מהסוג שיכולה לעשות פלאים למקבלת אותה. אתם, בתור הסביבה התומכת והאוהבת את האישה ואת ילדה יכולים להביע הרבה יותר מזה, במחיר טוב ובמתנה שלא תסולא בפז.

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *