העלמת נימים באמצעות אלקטרו טרמוליזה

תקופה האחרונה טיפולים קוסמטיים באמצעות אלקטרו טרמוליזה כבשו את עולם הקוסמטיקה היופי והטיפוח. טיפולים באמצעות שיטה זו באים לסייע עבור מגוון רחב של בעיות שונות בעור הפנים ובכלל בעור הגוף, חידוש העור דרך מתן מענה לפגמים בעור ועוד. נימי דם נחשבים כיום לפגם אסתטי אשר מאפיין בדרך כלל נשים לאחר לידה. מלבד הריון, ניתן לראות שנימי דם הינם תופעה שכיחה בקרב אנשים בעלי משקל עודף, אנשים שעומדים שעות ממושכות במהלך היומיום, הורמונים, גנטיקה וכיוצא בזה.

האם הופעה של נימי דם מהווה סכנה בריאותית?

נימים הם שם נרדף לוורידים קטנים במיוחד אשר מצויים עמוק בתוך העור, כאשר ברוב המקרים הם סמויים מן העין. הופעה של נימי דם, איננה נחשבת לאיזושהי בעיה רפואית ולמעשה מהווה בעיה כיום רק במישור האסתטי חיצוני. רופאים מעידים שהופעה של נימי דם איננה סממן לסכנה או לבעיה בריאותית. אחד מהטיפולים הנפוצים והיעילים ביותר עבור הסרת נימי דם נעשה על ידי אלקטרו טרמוליזה, במיוחד בעשר השנים האחרונות.

טיפולים להסרת נימי דם- מאז ועד היום

בשנים עברו, הטיפול המקובל והנהוג עבור הסרה של נימי דם היה כרוך בחבישה של תחבושות אלסטיות שנועדו להגביר את זרימת הדם, ועל כן לא היה זה מפתיע להבחין באנשים אשר הסתובבו עם תחבושות במהלך היומיום. אין שום ספק שפלאי הטכנולוגיה נתנו את אותתם גם בקרב ענף הקוסמטיקה וכיום, אין עוד צורך בחבישת תחבושות אלסטיות או בסוגים אחרים של טיפולים מסורבלים. טיפול באמצעות אלקטרו טרמוליזה להסרת נימים הינו רק אחד מהטיפולים שניתן לבצע על מנת להעלים נימי דם.

מה גורם להופעה של נימי דם?

כאמור, ישנו מגוון רחב של שיטות טיפול שונות להסרת נימי דם ובכללן ניתן למנות את הבאות: ניתוחים, הזרקות קצף וטיפולי בלייזר. הופעה של נימי דם נגרמת עקב פגיעה בשסתום אשר אחראי על ניווט כיוון זרימת הדם ומניעה של חזרתו. פגיעה בשסתום פוגעת בצורה התקינה של זרימת הדם ומביאה ליצירה שלנימיםבולטים. כיום הטיפול המוצלח ביותר להסרה של נימי דם הוא טיפול באלקטרו טרמוליזה כאשר ב90% מהמקרים התוצאות היו מוצלחות.