הכיני את עצמך לקיץ – מכף רגל ועד ראש

אחת מהמשימות החשובות ביותר של כל אישה היא להיראות במיטבה בכל עונות השנה. הדבר אותו רבים אינם יודעים הוא שדבר זה מחייב הכנה מקדימה. הכנה זו כוללת יישום של פעולות שונות כאשר המטרה היא אחת, מראה ותחושה נפלאים.

הצעד הראשון – מוכנות

הצעד הראשון של כל אישה בכל שלב של החיים חייב להיות פיתוח מודעות עצמית. אישה חייבת להיות מסוגלת להסתכל על עצמה במראה (כבר בעונת החורף) ולהגיע להחלטה ברורה באשר לפעולות ולשינויים אותם היא מעוניינת לבצע לקראת עונת הקיץ. שינויים אלו יכולים לכלול ירידה במשקל של כמה קילוגרמים שהאישה העלתה בתקופת החורף, ניקוי פנים יסודי, הסרת שיער בלייזר (או בכל טכניקה אחרת), שיזוף הדרגתי, טיפולי קוסמטיקה שונים, טיפוח השיער, בחירת בגד ים שהולם את מידות הגוף, קניית איפור המותאם לעונת הקיץ, קנייה של בושם בעל ריח אביבי ומשכר שמתאים לעונה הקלילה של הקיץ, כמו למשל בושם calvin klein ועוד. רק לאחר קבלת ההחלטות הנכונות בצורה מסודרת ניתן להתחיל ולפעול וזאת בהתאם לסדר עדיפויות של האישה.

טיפוח הגוף והפנים – סוד הקסם

  • פנים- האקלים בעונת הקיץ שונה מאוד מהאקלים המאפיין את ימי עונות הסתיו והחורף. השמש היוקדת והלחות הגבוהה (ברוב חלקי הארץ) יכולים לגרום נזקים רבים לעור הפנים. לכן, חשוב מאוד לדאוג לניקוי יומיומי של עור הפנים וזאת על ידי סבון מיוחד לפנים. בנוסף, יש למרוח באופן יומיומי קרם לחות על הפנים.
  • גוף- חשוב להשתזף בהדרגה וזאת על מנת שעור הגוף לא יספוג רמה גבוהה של קרינה אולטרה סגולה. בנוסף, יש להקפיד ולמרוח קרם לחות בקביעות. הסרת שיער היא גם צעד אותו יש לעשות טרם תקופת הקיץ. אם מדובר על הסרת שיער בלייזר חשוב לעבור את הטיפול בתקופת החורף או האביב כאשר העור אינו חשוף לקרינה משמעותית של השמש.
  • שיער- השיער מושפע מתזונה, רמת הכלור בבריכה ואחוזי הלחות בימי הקיץ המהבילים. לכן, חשוב מאוד להתייעץ עם מעצב השיער לגבי מסיכת הלחות המתאימה ביותר לשיער בימי הקיץ. בנוסף, לאחר כל חפיפה יש להשתמש בחומר שמגן על השערות, כמו למשל סרום. חשוב לנסות ולהפחית שימוש במכשירים חשמליים, כמו למשל פן/מייבש שיער ועוד.

איפור ובישום

חלק לא פחות חשוב מטיפוח הגוף והפנים הוא האיפור אותו בוחרים לימי הקיץ והבשמים בהם משתמשים. כיוון שבקיץ הנטייה היא להזיע, חשוב לבחור איפור שמחזיק מעמד גם בלחות גבוהה. אם מרגישים כי חייבים מייק אפ, ניתן לבחור במייק אפ שמבוסס על מים ולמרוח אותו רק לאחר ניגוב יסודי של הזיעה וניקוי של עור הפנים. האיפור האידיאלי לקיץ הוא איפור קליל שמדגיש את התווים הטבעיים של הפנים ושפתון בצבע חזק ובולט. לגבי בשמים, הכללים זהים, בושם קליל בעל ריח אביב שמתאים לעונת הקיץ, כמו למשל בושם calvin klein.

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *