הסרת שיער בלייזר – אילנית כהן
ilanit-cohen-v2-30-percent
ilanit-cohen-v2-hair-removal-free-small

30% הנחה - השאירו פרטים

או התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ וקביעת תור למספר – 050-8092004

הסרת שיער ללא כאבים – LightSheer DUET

החורף כבר כאן, ויחד עם מזג האוויר הנעים הגיעה המחשבה של אינספור נשים, וגם גברים לא מעטים, על הסרת שיער. כדאי להסיר שיער בחורף מאחר וחשיפת האיזור המטופל לשמש בזמן טיפולי הסרת שיער אינה מומלצת.

אלא שהפעם הרצון שלכם הוא שונה: אתם מחפשים אחר פתרון להסרת שיער שיהיה לא רק יעיל ונוח לשימוש, אלא גם בטוח ונטול כאבים כמעט לחלוטין. החדשות הטובות הן שיש בנמצא מכשיר שכזה, והוא עונה לשם LightSheer DUET. הנה כל מה שחשוב לדעת על המכשיר, ההופך את המשימה של הסרת שיער ללא כאבים לאפשרית בהחלט.

דניאלה, 22 מתל אביב

מטופלת שנה באילנית כהן

אבישג רויכמן, 21 מתל אביב

מטופלת 8 שנים באילנית כהן

למי זה מתאים?

בטרם נתחיל בסדרה נזמין אותך לפגישת ייעוץ קצרה בה נאבחן את גוון העור והשיער ונבצע טסט על אזור חלקי בלבד על מנת לבדוק את התאמתך לטיפול. בפגישה זו נבחן את העוצמה, הרגישויות ו/או אלרגיות על מנת שנוכל לטפל בדרך האפקטיבית ביותר עבורך.

צוות המטפלות מקצועי, מיומן ומוכשר לטיפול בנשים ומחוייב לתוצאות אפקטיביות, בעל תודעת שירות גבוהה ומספק פתרון מדויק לכל גוון עור לנשים מעל גיל 16.

שאלות נפוצות להסרת שיער

הסרת שיער לנשים עשויה להיות שונה בהיקפה מאשר הסרת שיער לגבר, וכן לדרוש מספר שונה של מפגשים על מנת להשיג את המטרה הדרושה. יחד עם זאת, לאחר כל מפגש עשויה להופיע אדמומיות ורגישות מקומית – אלו תופעות הלוואי היחידות של הטיפול. במקרים קיצוניים עשויים להופיע זיהומים, אך אלה קורים בעיקר עקב טיפול לא נאות. לצמצום התופעות עד כדי מניעתן, מומלץ לא להיחשף לשמש ישירה, לא להשתמש בתכשירים מבוססי אלכוהול או בחומרים אלרגניים ולמרוח על העור אך ורק תכשירים המתאימים לטיפול בעור רגיש.

הסרת שיער לגבר לא תמיד תאפשר למגר את כל השיער בפעם אחת, ולעיתים נדרשת פעילות גילוח רגילה על מנת לשמור על מראה תקין. ניתן להתגלח לאחר הסרת שיער תוך הקפדה על התנאים שהוצגו כאן – כלומר, לדאוג להשתמש בתכשירים מתאימים ולבצע את הפעולה בעדינות, ככל האפשר. יחד עם זאת, מומלץ להמתין עם הגילוח מספר ימים.

הימנעות מחשיפה לשמש לאחר הסרת שיער בלייזר היא אחת ההמלצות החשובות ביותר. חשיפה לשמש באופן כללי אינה בריאה במיוחד, וכאשר העור נמצא במצב עדין, מקרים של התחממות עשויים להיות מזיקים ביותר. לפיכך, מומלץ להימנע מחשיפה של האזור המטופל לשמש ישירה בפרק הזמן הראשון לאחר ההליך, ולאחר מכן יש לדאוג תמיד למרוח מקדם הגנה, המלצה שתקפה בכל עת – גם אם לא ביצעתם הסרת שיער לנשים או הסרת שיער לגבר.

הרעיון שמאחורי ביצוע הסרת שיער בלייזר לנשים או לגבר היא חימום של שורש השערה בצורה שלמעשה הורסת אותו ומונעת צמיחה מחודשת של השיער. כך, כאשר מדובר בהליך לייזר תקין, מדויק ותוך שליטה מוחלטת בטמפרטורה וברמת החימום – השיער אינו אמור לצמוח שוב. יחד עם זאת, כאשר מדובר באזורים בעלי שעירות גבוהה מאוד וצפיפות שיער משמעותית, עשוי להיווצר מצב שהשיער בכל זאת צומח באזור, אם כי בצורה הרבה יותר דלילה. כדאי מאוד לבחור בקליניקות לייזר ידועות ובעלות שם, בכדי שתמיד יהיה לכם למי לפנות לייעוץ ולסיוע לפני הטיפול, במהלכו ולאחריו.

30% הנחה - השאירו פרטים​

או התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ וקביעת תור למספר – 050-8092004
התקשרו עכשיו
צור-קשר
close slider

לקביעת תור או ייעוץ