אנטי אייג'ינג

אני מאמינה כי שילוב נכון בין קוסמטיקה – פרא רפואי – מכשור מתקדם – ותכשירים פעילים, זהו הבסיס לכל טיפולי האנטי אייג'ינג ולשיפור משמעותי בעור פנייך עד לקבלת התוצאה המקסימאלית עבורך.

המשמעות הרחבה של המונח אנטי אייג'ינג מתייחסת לגופנו ולעורנו גם יחד ומכוונת לסגנון חיים, הרגלי תזונה, בריאות כללית, שמירת כושר, הפגת מתחים ועוד. בהקשר האסתטי הכוונה היא לכל הטיפולים הקוסמטיים, האסתטיים ופרא-רפואיים המתקדמים ביותר, למניעת הזדקנות מוקדמת של העור ולשמירת מראה הנעורים שלו. המונח אנטי אייג'ינג משמש לאפיון קטגוריה מאוד רחבה של מוצרים וטיפולים שונים. טיפולי האנטי אייג'ינג נועדו להעלמה וטשטוש של סימני הגיל.

מחקרים מעידים על כך שרק 20% מסימני הגיל כגון יובש, רפיון, קמטים, כתמי שמש, גיל ופיגמנטציה, הינם תולדה של התבגרות כרונולוגית ואילו 80% מסימני הגיל הם תולדה של מכלול הנזקים הפנימיים והחיצוניים אליהם אנו חשופים במהלך חיינו ובעיקר נזקי קרינת השמש.

 

 שימוש יומיומי בתכשירי הגנה המכילים מסנן קרינה והקפדה על טיפולי תחזוקה תיקון ומניעה באופן רציף ועקבי ממזערים עד כ- 80% מהנזקים וזו בדיוק משמעות המונח אנטי אייג'ינג במרכז הטיפולי "אילנית כהן", הדרמה  תרפיסטיות שלנו מטפלות בבעיה בעזרת טיפולי אנטי אייג'ינג הנלחמים ברדיקלים החופשיים אשר גורמים להזדקנות מוקדמת של העור והזדקנות העור בכלל. הטיפול המונע חשוב ביותר במקרה זה. התחלת טיפול האנטי אייג'ינג בגיל צעיר תאט את תופעת הזדקנות העור.

 

בין הטיפולים

  • טיפול חמצן – החדרת חמצן, ויטמינים והמרצת העור על ידי ואקום.
  • הידרה דרמי – הוא טיפול להחדרת לחות, ויטמינים ומינרלים על מנת לגרום לשיפור באלסטיות של העור שנעשה בעזרת מכשור ממוחשב המחדיר את החומרים בעזרת יוניזציה (החדרת חומרים בעזרת יונים)
  • הידרה דרמי ליפט – טיפול להחדרת לחות, ויטמינים, מינרלים ומיצוק העור (בעזרת מכשיר המדמה התעמלות שרירים) כדי לגרום לעור להיות אלסטי ומוצק יותר שנעשה בעזרת מכשור ממוחשב המחדיר את החומרים בעזרת יוניזציה (החדרת חומרים בעזרת יונים)
  • חומצות ופילינגים למיניהם – תפקידם לגרום להשלה של תאים מתים כדי לפנות מקום לצמיחת תאים חדשים, רעננים יותר ואף לגרום לספיגה טובה יותר של חומרים.
  • טיפול מזותרפיה – טיפול אשר גורם לעור לגירוי יצירת קולגן אלסטין אשר גורם להתחדשות, אלסטיות, ומוצקות העור ולהחדרת חומרים פעילים.
  • פוטו רג'וביניישן – מכשיר השולח פולסים של קרן אינפרא אדום אשר תפקידה לגרום לשינויים בבעיות עור שונות כגון פיגמנטציה, הזדקנות העור, עור דלקתי וכו'

 

טיפול נוסף המטפל בפגעי הזמן הינו טיפול הפיברוסלבט - אנרגיית פלזמה המופקת באמצעות מכשיר אשר מטפל במגוון רחב של בעיות על פני העור, ביעילות ובמהירות בהשוואה לטכנולוגיות הקיימות כיום בתחום האסתטיקה. הוא מסייע להסרת כתמי שמש מכפות הידיים ומהפנים, טיפול בקמטים, טיפול בעודפי עור (מיצוק העור) והרמת עפעפיים העליונים. המכשיר חוסך למטופלים זמן וכסף רב, ומשיג תוצאות הנשמרות לתקופה של שנים. המכשיר עובד באמצעות אנרגיית הפלזמה, שגורמת לשכבת העור הראשונה להתאדות וכתוצאה מכך העור העודף מתכווץ ונוצרת המתיחה הרצויה.

המכשיר מתאים גם לאלה שאינם מעוניינים בניתוח והליך כירורגי הכרוך באי אילו סכנות או אי נעימויות והיעדרות ארוכה מהעבודה.

 

לקביעת ייעוץ חינם השאירו פרטים: