אילנית כהן

5 סוגי טיפולים אסתטיים מובילים בשנת 2016

שתפו

בכל שנה יש את הכוכב התורן של הטיפולים האסתטיים בישראל. השנה יהיו חמישה שמתברגים למקומות הראשונים, חלקם קלאסיים וחלקם חדשניים בעלי תוצאות מוכחות.

הגדלת חזה

בדרך כלל, הגדלת חזה אינה יורדת מהמקומות הראשונים, ולא בכדי. השיטות להגדלת חזה הן כמעט שלא משתנות בדיוק כמו אידיאל היופי והחיזוק האדיר שניתוח הגדלת החזה מעניק לנשים בכל גיל. זהו ניתוח שאם הוא נעשה נכון הוא מעניק תוצאות משביעות רצון שתורמות לתחושה הטובה של המטופלת ומשפרת את איכות חייה. חשוב לזכור עם זאת שזהו ניתוח שנעשה רק לאחר גיל ההתבגרות ורק לנשים כשירות ובריאות שעוברות בדיקות מקיפות לפני כן.

ניתוח אף

ניתוח אף אינו משתנה לעולם, מלבד הטכניקות שמשתפרות, וזהו ניתוח קלאסי שאפילו גברים אוהבים לעבור כדי לשפר את מראה הפנים שלהם. הניתוח משתנה מאדם לאדם בגלל מצב פניו והשינוי שנדרש לעשות, והוא כרוך בהחלמה של כמה שבועות ומעט תופעות לוואי אחר כך.

 

 

טיפולי אנטי אייג'ינג לפנים

אנו כבר חיים בעידן שבו איכות החיים צריכה להדביק את תוחלת החיים הארוכה. היום מדובר בטיפולים אסתטיים לגברים ולנשים כאחד, שיחסית קל יותר לעבור. הטיפולים מתמקדים בעיקר בפנים כדי לשמור עליהם אם תחילים בגיל צעיר או להצעיר אותם בגיל מבוגר יותר. טיפולי פנים אלה מעניקים כדי להגביר את רמת הלחות בעור, להחליק קמטים ולהבהיר כתמי פיגמנטציה ונזקי שמש, אחידות במראה העור, החזרת הזוהר לאחר ניקוי עמוק של הפנים הם חלק מהיעדים שמשיגים בטיפולי פנים אנטי אייג'ינג, וככל שמקדימים בהם לגיל 20-30 כך התוצאות בהמשך טובות יותר.

פילינג לחידוש עור הפנים

חידוש עור הפנים מתחיל עם ניקוי תאי העור המתים, ובקילוף שכבות העור החיצוני שכבר אינן נראות טוב כדי לחשוף את השכבות שמתחתן כדי לתת להן להתגלות. פילינג, למשל, הוא אחד הכוכבים השנה וזה ברור גם למה. פילינג הוא שם כולל לקבוצת טיפולי קילוף והסרת עור חיצוני שנעשים בדרגות שונות בגילים שונים ולפי מצב העור. הוא נחשב לפעמים לרפואי, במיוחד כאשר הוא עמוק מאוד. אצל אחרים הוא מצעיר עור מזדקן, מתקן נזקי שמש, עישון, תזונה ותורשה. הטיפול תלוי במצב העור. יש לו שלושה סוגים – כימי, מכני ולייזר. הכימי בדרך כלל עדין יותר על ידי חומצות פרי למיניהן או חומר מיוחד. הפילינג המכני ופילינג הלייזר כרוכים בהרדמה חלקית עד מלאה בגלל הכאב, אבל תוצאותיו הטובות דרסטיות ממש.

מזותרפיה לכל

זוהי שיטה חדשה יחסית שנשענת על גילויים רפואיים דווקא. כאשר רופא הזריק חומרים הומיאופתיים בגלל דלקת הוא גילה שגם העור נהיה חלק ללא קמטים. הוא החל בניסויים כדי לבדוק את החומרים ואת המינונים, ומאז זה הפך לתורה אסתטית בפני עצמה. מאז, מזריקים בשיטה מסודרת ויטמינים, תמציות צמחים, תרכובות הומיאופתיות, מינרלים ואנזימים למקומות מסוימים בעור כדי לטפל בתאים שמתחתיו ולשפר את מראהו. במזותרפיה מטפלים בקמטים, אזורי שומן יתר, אקנה וסימני מתיחה. שיטת המזותרפיה מתחילה לתפוס תאוצה כאשר אנשים מבינים שזה מועיל להם מבפנים ומשנה בצורה דרסטית את מראה הפנים לטובה. במקרים מסוימים היא אף מועילה בגוף לעצירת אגירת שומן ולהרזיה במקומות מסוימים.