אילנית כהן

5 טיפולים אסתטיים מומלצים לכלות לפני החתונה

שתפו

יום החתונה דורש היערכות מוקדמת, אולם לא רק בארגונים. כדי להיראות כמה שיותר זוהרת על הכלה לגשת לטיפולים אסתטיים ויפה שעה אחת קודם. אילו טיפולים אסתטיים כדאי לבצע לפני החתונה? לפניכן חמשת המומלצים.

טיפולי פילינג עמוק

למרות שרובן המכריע של הכלות פונה למאפרת מקצועית ועטורת כישרונות, לעיתים הצבע לא יוכל לפצות על פגעים טבעיים כמו למשל חטטים, כתמים או צלקות על הפנים. אי לכך מומלץ ורצוי לפנות למרכז לטיפולי פנים וגוף על מנת לתאם תור לפילינג עמוק. במהלך הטיפול מוסרת שכבת העור העמוקה על מנת לעודד את יצירתם של תאי עור חדשים ונקיים, אולם כדי שהעור יתקלף ויצמח בזמן יש להתחיל את הטיפול כחצי שנה לפני יום החתונה.

אנטי אייג'ינג ומיצוק

יום החתונה הוא אחד הימים החשובים והמרגשים בחיים ועל כך יעידו המומחים של גן האירועים סיטרוס שבשרון, אשר פגשו כבר זוגות צעירים רבים. יום זה מרגש במיוחד עבור הכלה, אשר רוצה להיראות כמה שיותר נוצצת וזוהרת ולכן כדאי שלא לסמוך רק על האיפור, כפי שצוין לעיל. כיום כבר בגילאי ה – 30 נשים רבות פונות לטיפולי אנטי אייג'ינג ומיצוק אשר תורמים להעלמת ויישור הקמטים ומסייעים למילוי נפח והצערת מראה הפנים.

מזותרפיה

מזותרפיה הוא טיפול יעיל אשר מטפל בסממני גיל ראשוניים שמופיעים בפנים. במהלך הטיפול מוזרקים לשכבת העור האמצעית וויטמינים, מינרלים וחומרים מעכבי הזדקנות אשר מאפשרים לחדש את עור הפנים, הצוואר והמחשוף. לטיפול זה ישנם יתרונות רבים והוא מתאים במיוחד לכלות ערב חתונתן אשר רוצות להיראות נפלא וליהנות מעור רענן ובריא

טיפול קרן אור

כיום ישנם טיפולים רבים המבוססים על טכנולוגיות חדישות ובכך מייתרים את הצורך בסכין הניתוחים, כגון טיפולי קרן אור. טיפולים אלו מתאימים במיוחד לכלות הסובלות מפיגמנטציה וכתמים אולם הם גם מעולים למיצוק וטיפול בקמטים. במהלך הטיפול, ניתן להבהיר את הכתמים השונים ולשמור על צבע עור יפה ואחיד וכן לגרות את השכבות העמוקות של העור ולסייע בחידושו.

טיפולי עיניים

התקופה שלפני החתונה מאוד מרגשת ומלחיצה, מה שגורם לנשים רבות להדיר שינה מעיניהן. התוצאה: עיניים נפוחות, כתמים שחורים וקמטוטים. כדי להיראות כמה שיותר רעננה ביום החתונה מומלץ גם לעבור טיפול עיניים מקצועי המסייע בהמסת תאים מתים, ממריץ את מחזור הדם, מנקז רעלים ובאופן כללי, מוביל למראה צעיר ורענן.

לסיכום, ישנם טיפולים רבים המתאימים לכלות וכדי לבחור במומלצים ביותר, כדאי טרם החתונה לפנות לייעוץ והכוונה מטעם מומחים בתחום.