אילנית כהן

ניחוח אביבי לעונה שבפתח

שתפו

ריחות הם חלק חשוב מאד בחיים שלנו. חוש הריח הוא אחד החושים החזקים והחווייתיים ביותר אצל האדם בפרט ואצל יונקים באופן כללי, והוא לבטח החוש עם הזיכרון הארוך ביותר. אנחנו זוכרים את ריח הבית שלנו מגיל 5, גם אם לא גרנו בו רגע אחד אחרי. אנחנו זוכרים את הריח של האקס המיתולוגי, מתרפקים על ריחות של המאכלים האהובים עלינו ולעולם לא מסוגלים להתעלם מניחוחה של אשה חושנית אשר חולפת על פנינו. כזה הוא הריח, אנחנו פשוט לא יכולים להשאר אדישים כלפיו.
לא בכדי עולם הבישום הוא עשיר ומגוון כל כך שפע הריחות הוא אדיר ומגוון, כאשר לכל יצרן יש קולקציות ומבחר עשיר בפני עצמו. אחד מיצרני הדגל של בשמים הוא לא אחר מאשר calvin klein עם מגוון הדגמים המושלמים שלו, ולאביב שהגיע אלינו לטובה מחכות לנו הרבה הפתעות נעימות. לצד קלווין קליין כמובן שיש בתי אופנה ויצרני בשמים רבים ונוספים, אבל ללא ספק מדובר על נכס צאן ברזל, אפשר לאמר אפילו עמוד התווך של התעשייה.

קצת על קלוין קליין

calvin klein הוא מותג אופנה בינלאומי ותיק ופופולארי במיוחד. CK הן ראשי התיבות של המותג וגם הלוגו המזהה שלו. תחת בית האופנה של calvin klein ניתן למצוא ביגוד, הלבשה תחתונה, בישום ועוד רבים נוספים. בארצות הברית מדובר על מותג הבית ועל כן הוא פופולארי ונגיש יותר מבארץ, אם כי אנחנו הישראלים מכירים את המותג, אוהבים אותו ומיישרים קו עם האמריקאים די מהר בכל הנוגע לפופולאריות שלו בקרבינו.
בתוך סדרת הבשמים של CK אפשר למצוא מגוון של מותגים שונים, ביניהם הבושם המוביל אופוריה בדגמיו השונים שמושלם במיוחד לתקופת האביב.

איך לקנות קלווין קליין בארץ ולצאת בזול?

זה נכון שהמחירים בארץ יקרים יותר מבארצות הברית. הפערים באים לידי ביטוי במיוחד במותגים שמקורם בארה"ב, אז המחיר בארץ המקור זול עוד יותר ואנחנו סופגים, לצד עמלות השיווק את מיסי היבוא. אין ספק שהמחירים בארץ יקרים יותר, אבל הם לא חייבים להיות יקרים הרבה יותר. למרות שהתרגלנו לחנויות המרכול הגדולות ולמחירי המדף אותם הם הגדירו, זאת לא חייבת להיות השורה התחתונה.
צרכנות שקולה תסייע לחסוך עשרות אחוזים במעמד המכירה, וזה בלבד שאנחנו יודעים איפה לקנות. המחיר הרגיל לצרכן, גם אחרי מבצעים והנחות הוא בכל זאת לא המחיר הסופי, למרות שהתרגלנו אליו ולמעשה, חיפוש קצר ברשת האינטרנט יראה שאפשר לקנות בשמים, ובניהם בשמים של קלווין קליין במחירים נמוכים בהרבה מאלה. בדרך כלל זה יהיה אצל משווקים המוכרים באמצעות הרשת. הפלטפורמה שאותה מספקת הרשת למטרות מכירה היא נוחה, נגישה וכלכלית הרבה יותר מהחנויות, מה שמאפשר למשווק לחתוך במחירים לצרכן ומעניק לצרכן הזדמנות להנות ממחירים נוחים במיוחד.