אילנית כהן

טיפול בצלקות אקנה באמצעות פילינג לייזר co2

שתפו

הפנים שלך הן כרטיס הביקור הראשוני שלך, פנים מצולקות יכולות ליצור סלידה אצל אנשים מסוימים כמו שהן יכולות לפגוע בביטחון העצמי ובאיכות החיים שלך. פצעי האקנה אינם זרים לרובנו, למעשה רוב בני הנוער ימצאו את עצמם בשלב כזה או אחר בחיים עם תוספת לא אסתטית על הפנים ואצל חלקם היא גם תשאיר מזכרת. בניגוד לעבר, כיום ניתן לפתור את בעיית הצלקות מפצעי האקנה בעלות כלכלית נמוכה יחסית וכמעט ללא כאבים.

פילינג לייזר בשיטה טכנולוגית

טכנולוגיות חדשות של פילינג באמצעות לייזר מצליחות להגיע לתוצאות מרשימות בזמן קצר ולהחזיר לאנשים את הביטחון בפנים שלהם. מכשיר הפילינג לייזר CO2 לדוגמא מסוגל להסיר שכבת עור בצורה מדויקת. כאשר מדובר בפילינג לייזר מחירים וסוגי טיפול אינם זהים בין אדם לאדם וכן לא בין כל נותני השירות בתחום – ולכן מומלץ להיוועץ עם כמה מרפאות בכדי למצוא את הטיפול המתאים ביותר לך ביותר. לאחר השארת פרטים באתר אנו נדאג כי המרפאות הרלוונטיות ייצרו איתך קשר וייתנו לך את כל הפרטים.

היווצרות של צלקות אקנה

צלקות אקנה יכולות להופיע אצל אנשים אשר סבלו מאקנה חמור כמו אצל אנשים אשר חוו מספר פצעים מועט. ההיווצרות של הצלקות בדרך כלל מגיעה מהטיפול בפצעים ולאו דווקא מהכמות או התדירות בה הופיעו, כמובן שמקרי אקנה קשים מעלים את הסיכויים להיווצרות הצלקות. פיצוץ של פצעים, חיטוט בכיסי המוגלה או ניסוי לנקזם מוביל להחמרת הדלקת המקומית ולניסיון של שכבות העור העמוקות להתמודד ולטפל באותה דלקת. הצלקות מופיעות בדרגות ובגדלים שונים אך רובן המוחלט הולך ומחמיר עם השנים וללא טיפול הן פשוט לא מתרפות.

טיפול בצלקות אקנה

בכדי לטפל ולהעלים את צלקות האקנה עלינו להסיר את שכבת העור המצולקת ולעודד את שכבות העור לייצר קולגן ולהתחדש. ישנן מספר שיטות להשגת אפקט זה ומומלץ להיוועץ עם מספר מרפאות בכדי למצוא את הטיפול המתאים ביותר לך. הטיפולים משתנים במחיר, במכשור ובדרך הפעולה אך שואפים להגיע לאותה תוצאה – פנים חלקות.

  • שימוש בחומצות ופפטידים על מנת לעודד ייצור של קולגן ונשירה של תאי הצלקת. טיפול זה נעשה בדרך כלל באמצעות משחות, מסכות ותכשירים קוסמטיים מסוגים שונים.
  • דרמרולר היינו מכשיר אשר דוקר בעזרת מחטים קטנות את שכבות העור המצולקות בכדי לעודד את העור להתחדש.
  • לייזר פרקציונלי מבצע פעולה דומה לזו של הדרמרולר אך משתמש בלייזר במקום מחטים.
  • פילינג הוא תהליך של הסרת שכבת העור העליונה בכדי לעודד את העור להתחדש. ישנן מספר שיטות של פילינג ביניהן פילינג כימי, פילינג מכני ופילינג לייזר מחירים וזמן הטיפול משתנים משיטה לשיטה.

פילינג לייזר מחירים ומכשור

המחירים של פילינג לייזר מושפעים משני גורמים עיקריים, רמת הנזק בפנים והמכשור, כמובן שהמכשור יכול לקצר או להאריך את משך הטיפול וההחלמה אך פרטים אלה יינתנו במעמד פגישת הייעוץ. לדוגמא, ניתן לבצע פילינג לייזר CO2, מדובר כאן במכשיר אשר מסיר את כל שכבת העור העליונה באמצעות מטריצה של נקודות והטיפול באמצעותו נחשב למהיר ולקל ביותר על המטופל.

בניגוד לפילינג לייזר CO2, פילינג לייזר רגיל אינו מסוגל להגיע לשכבות העור העמוקות ולכן ישנן צלקות מסוימות בהן לא יוכל לטפל. המכשור אשר ייבחר אמור להתאים לעומק הצלקת ולעור הפנים.

מה עכשיו?

פגמים בפנים יכולים להשפיע הרבה על חיינו, מהורדת הביטחון העצמי ועד סלידה של אנשים אחרים מאתנו, זה הוא נטל קשה. למרבה המזל, כיום זה הוא נטל שאפשר להוריד בקלות וללא כאבים. בין אם אתם מעוניינים לקבוע טיפול פילינג לייזר CO2 או שאתם רק רוצים עוד מידע לגבי פילינג לייזר מחירים, אפשרויות טיפול וכן הלאה, אנו נדאג כי המרפאות המומחיות והרלוונטיות ביותר יחזרו אליכם בהקדם. זה הזמן להשאיר פרטים בטופס, לקבוע פגישת ייעוץ ולקבל את הפנים שלך בחזרה.