הקשר בין רפואה סינית וטיפולי אנטי אייג'ינג

שתפו

טיפולי קוסמטיקה הפכו למצרך מבוקש ופופולרי ביותר בעיקר בתרבות המערבית בה ישנה חשיבות ומודעות רבה למראה החיצוני ותחושת היופי. בעולם המודרני צעיר משמעו יפה ולהפך וכך מתפתחים במהירות תעשייה ועולם של טיפולי יופי ואנטי אייג'ינג. אולם חלק גדול מהטיפולים הללו גוררים גם נזקים לטווח ארוך, חלקם חודרניים ופולשניים ועושים שימוש בחומרים כימיים אשר מסבים נזק יותר מתועלת ולצד המודעות ליופי גם המודעות לבריאות עולה והנטייה כיום היא לחזור לטבע ולטבעי.

התחדשות טבעית

לעומת הרפואה המודרנית והטיפולים הקונבנציונליים, הרפואה הסינית הייתה הרבה לפני כן והיא מציעה טיפולי אנטי אייג'ינג בריאים ובטוחים להפחתת סימני הגיל ולשיפור מראה העור כמו גם לטיפול בבעיות עוריות רבות ומגוונות. בניגוד להליכים הכירורגיים המערביים המוכרים לנו, הרפואה הסינית דוגלת בטיפול טבעי אשר מעודד את הגוף ואת המערכות בו להתחדשות ולפעולה טובה יותר באופן טבעי כחלק מתורת הרפואה המשלימה. אחד מהטיפולים החדשניים, הטבעיים והיעילים לבעיות של הזדקנות העור הוא טיפול הידרה דרמי אשר מעניק לעור נפול או עייף מראה רענן, המומחים משווים את השיטה ל"מכון כושר של הפנים".

עולם האנטי אייג'ינג משתלב היטב ברפואה סינית הידועה כבעלת ידע טבעי וסגולות רפואיות עתיקות יומין:

  • הטיפול הקוסמטי ברפואה הסינית מתחיל באבחנה מבדלת באמצעות תשאול, אבחנת דופק ולשון, בדיקה של עור הפנים ותיאום ציפיות.
  • שיטת טיפול הידרה דרמי עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת בעזרת מכשיר אשר פועל בו זמנית על העור, השריר ומערכת הלימפה ומחזיר לעור הפנים את המראה הצעיר והמתוח.
  • פעולת המכשיר מתבצעת באמצעות אלקטרודות המסייעות בהחדרת חומרים פעילים לעומק העור, הוא אינו פולשני, מקנה פתרון כולל למגוון בעיות מראה עור הפנים וביכולתו לדחות או לחסוך ניתוחים והזרקות.
  • השיטה המתקדמת משפרת את זרימת הדם וסילוק הרעלים בפעולת הניקוז הלימפטי ובאמצעות החדרת חמצן ופעולת היוניזציה מטהרת את העור ומרימה את תווי הפנים יחד עם השרירים באפקט "מיני ליפט".
  • תחום הקוסמטיקה פונה בשנים האחרונות לטיפולים טבעיים ואין כמו הרפואה הסינית המשלבת חוכמה המבוססת על הטבע ושאינה מלווה בתופעות לוואי על מנת לתת חלופה זולה, שמרנית וטבעית לניתוחים ולטיפולים הכימיים. העולם הולך ונחשף ליכולות העתיקות והידע הקדום והעצום של הסינים אשר יוצרים "מעיין נעורים" טבעי.

הטיפולים סיניים הייחודיים להצערת מראה העור ולהתחדשות ניתנו בעבר לבני האצולה ועם החשיפה של עולם מופלא ועתיק זה לתרבות המערבית, חלה הפנמה והבנה בסגולותיו וכעת סודות האנטי אייג'ינג הסיניים נגישים לכל איש ואישה.