אילנית כהן

בשמי גברים מומלצים לעונת החורף

שתפו

קיץ נמצא מאחורינו והסתיו מביא עימו עולם חדש של תוכן. ממש כמו השינוי בנוף ובאווירה כך משתנים עוד הרבה דברים עם בואה של עונה חדשה וגם אנחנו מתאימים את עצמינו אליה. המלתחה שלנו משתנה, ההנעלה שלנו משתנה, לפעמים משתנה גם מצב הרוח ובין כל אלה גם הריח שלנו צריך להשתנות בהתאם. הבושם שהיינו איתו במשך כל חודשי הקיץ יתאים עכשיו פחות ויש המון ריחות אחרים שיתאימו במיוחד ובואפן מושלם לחודשי החורף הקרובים.
בחורף מתפנה יותר מקום לעומק וחושניות, כך שאם היו ריחות שנמנעתם מהם בחודשי הקיץ כי הם היו כבדים מדי, כעת זה הזמן להנות מהשפע שיש להם להציע ולתת להם ביטוי.
בתוך רשימת הריחות הללו ניתן למצוא אתבושם אברקומבי, הוגו בוס, רושס, קרטייה ומותגים נוספים יעניקו לכם ריחות מושלמים לחודשים הקרובים.
בתוך רשימת הריחות השונים יש ריחות חצופים ויותר וכאלה חצופים פחות. בושם אברקומבי לדוגמא, שנחשב למגנט של נשים יסובב אחריכם את כל הראשים בסביבה ולא יתנצל על זה לרגע. בושם אברקומבי מתאפיין ביחודיות מעניינת שבמסגרתה יש שילוב של חושניות עם רעננות, שני מאפיינים שבדרך כלל עומדים בנפרד אחד לשני. החושניות מזוהה בדרך כלל עם עומק בריחות בעוד שרעננות מאפיינת בשמים קלילים ולא מתחצפים. פה, בית האופנה אברקומבי הצליח לעלות על סוד ששינה את פני התמונה כפי שהכרנו אותה עד כה. התוצאה מרהיבה והנתונים מדברים בעד עצמם. בושם אברקומבי הוא אולי הבושם המבוקש ביותר לגברים. הסלב'ס לא זזים בלעדיו לשום מקום. הביקוש עולה על ההיצע והשמירה שיש על הבושם היא מהגבוהות ביותר שידע עולם הפרפומריה בשנים האחרונות.
לריח יש עמידות יוצאת דופן והוא מחזיק שעות ואפילו ימים. יש לו נוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה והניגודיות שבין החושניות לקלילות שלו הופכת אותו לממגנטת ביותר.

היכן ניתן למצוא בושם אברקומבי

אם תחפשו בניו יורק תגלו שיש מספר מצומצם של מקומות שבהם ניתן להשיג את הבושם. גם בארץ הוא אינו נמצא בכל מקום. אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם את הטירחה והמאמץ שבנסיון מציאתו ורוצים להבטיח לעצמכם אחד היכנסו לרשת ובצעו רכישה און ליין. הרכישה און ליין היא מהירה יותר, זולה יותר וידידותית הרבה יותר. הרשת היא לא רק ההזדמנות שלכם לביצוע רכישות בצורה נוחה ונגישה יותר, אלא זו גם ההזדמנות שלכם לחסוך עשות אחוזים מעלות המוצר כפי שמציגות אותו רשתות הפארם השונות.
עם המחירים האטרקטיביים של המשווקים באינטרנט לא תצטרכו לחכות לחגים או למבצעים השונים משום שהמחירים יהיו אטרקטיביים יותר בכל רגע נתון, גם עם המבצעים הכי גדולים. כמובן שתפעול הרכישה הוא פשוט ואתם בכלל לא צריכים לצאת מהבית. את הבושם תקבלו במשלוח במועד שנח לכם.